Моя майбутня невістка вела подвійне життя. Мені довелося про все розповісти синові, а він тепер вважає, що я 3iпcувaлa йому життя

Ми з чоловіком багато працювали, щоб забезпечити найкраще майбутнє нашому синові. У свій час разом поїхали на заробітки, дякуючи моїй матері, мали на кого залишити Максимка. Пізніше відкрили власне доставлення їжі, а потім взагалі розширились до повноцінного кафе. Тепер син привів невістку додому, а я відчуваю, що вона зацікавлена лише у наших грошах.

Але давайте все розповів по черзі. Я із невеликого села міського типу, сім’я у мене проста, тож сподіватися могла лише на себе. Чоловіка зустріла на роботі, коли працювала офіціанткою місцевого бару, а він в цей час прийшов ремонтувати кавову машинку, яка раптово поламалася посеред дня. Якось так все закрутилося, розмова за розмовою і ми уже разом.

Нам не хотілося все життя так прожити, тож вирішили відправитися на заробітки, щоб придбати власне житло у місті, а можливо вкласти і у бізнес. Виникла лише одна проблема, – я завагітніла. Це була неочікувана новина, адже дитина поки не входила у наші плани. Моя поїздка відклалася на три роки, Віктор в цей час працював у Німеччині самостійно.

Загалом, наш син провів із бабусею понад 7 років. За цей час він дуже підріс, зате нічого не потребував: найкращий одяг, іграшки, школа. Я була впевнена, що у нього буде прекрасне життя, адже ми з чоловіком для цього доклали усіх зусиль, – йому не прийдеться важко працювати за малі гроші.

Зараз Максиму уже 22 роки і він закохався. Звичайно, ми раді за нього, але ще не готові до весілля!! Це звалилося на нас як сніг серед літа. Не було ніяких розмов про дівчинку і тут раптово одруження. Її звати Настя, його однокурсниця, яка нещодавно вступила до його університету.

Під час нашої вечері, дівчина не відповіла на жодне з моїх запитань: хто її батьки, ким працюють, де вона живе, звідки приїхала, можливо, сама уже десь працює. Це здалося мені дуже підозрілим: навіщо така скритність від майбутньої свекрухи??

Коли я пропонувала синові трохи зачекати, не поспішати із такими серйозними рішеннями у житті, він мене не слухав, мовляв, це його життя і йому краще знати, що робити. Звичайно, повністю з ним погоджуюсь, але ж хіба я бажаю йому поганого? Навіть його батько не надто радий такому перебігу подій.

Проаналізувавши всі її соціальні мережі, друзів та знайомих, я побачила, що потенційна невісточка має інші стосунки! Не зрозуміла лише: вона зраджує Максиму, чи іншому хлопцеві із моїм сином. Сама вона із далекого села і її кавалер звідти ж. Не довго думаючи я про все розповіла синові, при Насті.

Вони розійшлися, а тепер Максим ображений на мене, каже, що я зіпсувала йому життя! Не розумію, хіба йому не розплющилися очі? Колись він буде мені вдячний.

Оцініть статтю
Моя майбутня невістка вела подвійне життя. Мені довелося про все розповісти синові, а він тепер вважає, що я 3iпcувaлa йому життя