Моя мати вийшла на пенсію і від нудьги почала сперечатuся з нами за кожну дрібницю у домі

От правду кажуть, що треба завжди мати якусь справу, щоб не сидіти вдома. Моя мати дуже добра і прекрасна жінка, але, коли вона вирішила вийти на пенсію, хоч могла продовжувати працювати, ми почали безперестанку сперечатuся за всякі дрібниці.

Раніше, коли вона працювала, її зовсім не хвилювали порядки вдома, готування вечері – цим займалася я. Матір любила красиво одягатися щодня, фарбуватися й спілкуватися із людьми. Коли підійшов пенсійний вік, раптом вирішила, що пора осісти вдома, приділити більше часу сім’ї: зятю, мені та внукам. Тепер вона весь день сидить вдома і нудиться. Ще б! Адже раніше все її життя займала лише робота.

На всі мої прохання знайти собі роботу, або хоча б хобі, а мати лише відмахувалася, що вже для такого застара. Та вона за кількістю енергії нас всіх переплюне! Чоловік каже, що це потрібно перетерпіти.

– Я впевнений, що теща зовсім скоро знудиться вдома і знайде куди б піти. Можливо, підкинути їй буклет з інформацією про пенсіонерські зустрічі щовечора у просвіті? Раптом їй сподобається, друзів нових заведе.

Чесно, я щиро розсміялася, – моя мати й пенсіонерські зустрічі! Вона на таке точно б не погодилася. Але ідею взяла до уваги, адже уже була готова переїжджати на окрему квартиру, подальше від цих всіх сварок, які не давали спокійно розслабитися: то кружку не туди покладу, то не повитираю пилюку у якомусь дальньому кутку, то борщ пересолений, то вже недосолений, хоч раніше її все влаштовувало та й чоловік не скаржиться. Свою порцію докору отримують і мої діти, які завжди також зроблять щось не так.

Я почала шукати в інтернеті різноманітні активності для людей у старшому віці, пропонуючи матері. Вона все заперечувала: те не те, і се не те. То не подобається, то надто ліниво робити, там далеко їхати, а інше зовсім для старих людей. Єдине, що її зацікавило – це вечір танців неподалік від нашого дому, у якомусь барі-ресторані.

Після декількох таких вечорів, я побачила, що у неньки аж очі засіяли. Вона була щаслива знову спілкуватися із людьми та відчувати себе молодою, коли якісь чоловік закручував її у пристрасному танці. Зараз, здається, у неї з’явився навіть якісь кавалер, який щоразу проводить маму до самого дому. Сподіваюся тепер вона перемикнеться на свої особисті справи та дасть нам спокій.

Оцініть статтю
Моя мати вийшла на пенсію і від нудьги почала сперечатuся з нами за кожну дрібницю у домі