Моя нова робота. Нелегке випробування та нова дружба.

Усе у житті змінюється. Я пропрацювала п’ять років у одній фірмі. Але щоразу все ставало гірше. То заробітню плату без попередження затримають, то працювати позанормово, а тут ще сказали, що скорочення буде. Мої колеги почали розказувати, як їм потрібна ця робота: то діти маленькі, то квартира у кредиті. А я не витримала і написала заяву на звільнення, мене не зупиняли, а одразу її підписали. Довго не чекала, на наступний день стала на біржу. Згодом знайшла роботу.

На новій роботі колектив, наче дружний, молодий. Загалом мені подобається. Усіх я ще не знаю, але знайомлюся по трохи. Одного разу нам влаштували виїзний пікнік, для покращення стосунків у колективі. І справді неформальна атмосфера зближує. Я потоваришувала з Ірою. Вона все про всіх знає. І от розмова зайшла про іншу нашу колегу Оксану.

З вигляду красива: струнка, доглянута, ефектна і стильна блондинка. Та життєва історія у неї, ой, яка не проста. Вона зараз розлучена має двох діток і виховує їх сама. А ще рік тому у неї, з першого погляду, була ідеальна сім’я. Чоловік, квартира, машина – все, що потрібно жінці. Але її чоловік зв’язався з якимось шахраями, понабирав кредитів, в нього забрали квартиру і машину. Та ще до цього всього почав пити і пішов з роботи. Все трималося на Оксані впродовж року, але вона не витримала. Подала на розлучення і забрала дітей. Тепер все на ній.

Одного разу, коли йшла на обід у ліфті зустрілася з Оксаною. Ми розговорилися, виявилося, що у нас багато спільних знайомих. І проживаємо ми у одному районі. Маємо спільні інтереси: перегляд театральних вистав та новинок кіно. Словом ми потоваришували і тепер тісно спілкуємося.

Оцініть статтю
Моя нова робота. Нелегке випробування та нова дружба.