Моя остання зустріч з братом, після всього, що він вчинив

Ми з братом завжди жили дружньо. Батьки намагалися максимально забезпечити нас і ніколи не робили винятків. Якщо іграшки, то однакові, одяг та все інше теж. У нашому домі всі речі ділилися рівно на половину.

Коли прийшов час нас відправили вчитись по батькових слідах. Щоб бізнес перейшов у наші руки ми стали слюсарями. На власному СТО батько навчав нас, як ремонтувати машини. З чого вона складається і на що потрібно звертати увагу. З підліткового віку зранку до ночі йшло наше навчання.

Згодом, подорослішавши крім машин нас стали цікавити дівчата. Я познайомився з Машею. Вона була справжньою красунею і що не мало важливо розумною. Ми зустрічалися протягом довгого часу, поки не наважився зробити їй пропозицію. На щастя Марійка погодилась вийти за мене.

Незабаром потрібно було познайомити наречену з родичами. Моєму хвилюванню не було меж. Батькам сподобалась моя обраниця, вони були раді що один з синів вже нарешті побудує власну сім’ю. Але помітив заздрісний погляд свого брата. Він з заздрістю поглядав на Машу. Вона йому теж сподобалась.

Почалась підготовка до весілля. Марійка займалась організацією з моєю мамою, а я з братом і батьком працювали на СТО. Нам на ремонт поступила машина місцевого багатія. Вона була розкішна і дорога, привезена з закордону, але потребувала повної реставрації. Основна проблема була в гальмівних дисках та двигуні. Я вирішив особисто взятись за неї.

За тиждень все було готово. Отримавши достойну суму за неї, оплатив ресторан для гостей. До події залишалось декілька місяців.

Наступного дня до нас додому завітала поліція. Вони арештували мене. Виявилось, що чоловік якому я ремонтував автомобіль врізався на великій швидкості в дерево – не зміг зупинитися. Цього не могло бути, адже все було перевірено. Цю частину машин я знав найкраще. Проте сталось, що сталось.

Мене звинуватили в цій події та ув’язнили. Родичі цього чоловіка були дуже впливовими тому боротись не було сенсу. Про весілля довелось забути на п’ятнадцять років.

Спочатку наречена писала мені, але через деякий час листи перестали приходити. Я надіявся, що мене виправдають.

Мій брат одружився. У нього народилися дві доньки. Мені не говорили хто його дружина. Вийшовши на волю я приїхав в гості до нього. Брат зустрів мене обіймами. У вітальні бігали красуні дівчатка. До нас спустилась дружина брата і я не повірив своїм очам. Це була моя Марійка. Тепер мені було все зрозуміло. От чому вона перестала мені писати. Коли мене посадили вона тишком вискочила за мого брата.

Батько вже не міг працювати з автомобілями. Його вік і стрес, який він пережив через мене далися в знаки. Ми сиділи на кухні і згадували, як було добре колись. В цей момент все стало зрозуміло. Я згадав що після ремонту машини її дивився мій брат. Схоже на те, що через нього це все сталося. Невже йому так сильно сподобалась моя наречена, що він готовий був підставити рідного брата.

Я запросив його на розмову. Розповів свою теорію і надіявся, що буду не правий. Але побачив на очах брата сльози. Він вибачався, говорив що не знав що все так вийде. А Машу він покохав ще при першій зустрічі.

Це була наша остання зустріч. Я не зміг йому пробачити.

Оцініть статтю
Моя остання зустріч з братом, після всього, що він вчинив