Моя подруга не запросила мене на свій день народження

У мене є дуже хороша подруга, з якою ми спілкуємося понад 15 років, – ще зі школи. В силу особистих обставин, зустрічаємося кожного року все менше, але регулярно підтримуємо зв’язок у соціальних мережах, разом збираємося у спільних компаніях та відмічаємо дні народження. Того року я вийшла заміж та відгуляла весілля. Мій чоловік з подругою не зовсім потоваришував, чому я не надала значення. Однак цього року запрошення на день народження від подруги не надійшло.

Я, звичайно, не розраховувала на святкування, оскільки думала, що подруга святкуватиме із родичами (сама так розказувала телефоном), але виявилося, що це не так. Вона запросила інших друзів, але не мене. Більше скажу, на дні народженні були всі наші спільні знайомі, друзі з компанії. Раніше мені здавалося, що Аліна є однією з найближчих людей, а таких у мене було лише двоє, – вона та чоловік.

Зранку, у сам день народження, я телефонувала подрузі, щиро привітала та сказала, що нам потрібно зустрітися, адже для неї є подарунок від мене (не зважаючи на те, що святкувала не мало б бути, я придбала Аліні декілька дрібниць, як годиться). Після того подруга спокійно віддячила та погодилася на перспективну зустріч на найближчі вихідні.

 

Про свято мені стало відомо із соціальних мереж наступного дня. Фотографії лилися звідусіль, адже друзі не скупилися поширювати світлини із гучної вечірки. Аліна орендувала територію за містом, запросила професійного ді-джея та фотографа. Знаєте, того ранку земля зникла з-під моїх ніг. Як вона так могла вчинити зі мною?

Чоловік поряд почав надокучати, мовляв, він завжди знав, що моя подруга на таке здатна, не даремно вона йому не сподобалася з першого ж знайомства. Увесь день я потратила на те, щоб згадати чи не виникало між нами якихось суперечок та сварок останнім часом.

Якщо раптом я завинила в чомусь перед Аліною і не попросила за це прощення, тоді цілком вона могла зберегти образу. Однак на думку нічого не спливало. Можливо, причина у моєму чоловікові? Адже вони не товаришують, а хтозна чи одну він мене б відпустив.

Не знаю навіть, що тепер думати. Начебто й ображатися безглуздо, але все одно в душі неприємний осад. Що скажете, варто зустрітися з Аліною, як домовлялися чи краще просто розірвати будь-який зв’язок з нею?

Оцініть статтю
Моя подруга не запросила мене на свій день народження