Моя подруга неймовірне базікало

Звичайно, всі мають свої принципи та звички, світогляд та виховання, але дуже жаль, коли у двох близьких людей думки не збігаються, утворюючи постійні непорозуміння. Зі своєю найкращою подругою я знайома понад 15 років, – дружимо ще зі школи. Проте дуже давно, я помітила за нею одну річ, яку я вважаю неприйнятною і до якої ніяк не можу звикнути.

Спершу ми просто добре спілкувалися, часто проводили час і її постійні балачки всім навколо про наші справи, про нас, мене не дуже зачіпали, адже не приставляли великої цінності. Проте секрети я не могла їй розказати, – ну надто балакучий язик у Вероніки, хоч дівчинка дуже добра і весела, тож на власному досвіді я переконалася, що не варто цього робити. Завжди лише поверхнево про щось розповідала, але не більше. Головне, Вероніка не розуміє, що у цьому поганого, – під великим секретом розбовтати всі таємниці знайомим. Я знаю, що подруга робить це не зі шкідливості, просто існують люди, які не вміють фільтрувати все сказане при розмовах.

Після закінчення 11 класу ми вирішили, що будемо вступати в один університет, хоч і на різні факультети. Для економії коштів, почали винаймати одну квартиру на двох. Тоді всі її розмови напряму почали впливати на моє життя.

Перше такий випадок був, коли мені дуже сподобався один наших спільних знайомий. Я не хотіла, щоб він дізнався про це від когось, – готувалася сказати особисто. Одного дня вся наша компанія друзів зібралася на дачу саме до того хлопця, на шашлики. Приїхавши на місце зустрічі я побачила, що він, Микола, дивно себе поводить. Ми так не поговорили у той вечір. Виявляється Вероніка все йому розбовтала, тому хлопець ігнорував мене від почуття незручності. До слова, у нас так нічого і не вийшло, а хто знає, як би все склалося, якби не довгий язик подруги.

В останнє подруга розказала своїй матері, що я замість університету поїхала з одногрупниками на весь тиждень за місто. Щоб ви розуміли, її мама добре спілкується з моєю, тож вже наступного дня я мала серйозну розмову із батьками. От навіщо було розказувати все у подробицях? Вважаю, що те, що подруга все розповідає – неприпустимо. Перевчити не робити цього я вже її не зможу, але й руйнувати нашу дружбу не хочу. І як мені вчинити?

Оцініть статтю
Моя подруга неймовірне базікало