Моя рідна сестра вирішила 0бманути маму

Моя  рідна сестра після того, як одружилась увесь час жила дуже скромно, невдовзі мала народити, а самі жили у гуртожитку. Мама прийняла рішення переїхати на нашу дачу у селі, натомість квартиру віддати їй.

Матір була похилого віку і вже мала пенсію. Вона нікому не довіряла, а самій їхати не було часу через свої справи та ще й були проблеми з ногою, тому я запропонувала написати довіреність на мене, щоб я забирала і привозила мамину пенсію, вона так і зробила.

Я постійно протягом декількох років щомісяця доставляла пенсію разом з усіма виданими чеками та паперами. Тоді я працювала і побачивши, що цих коштів їй мало, я вирішила виділяти їй трішки більше, ніж вона отримує. Так я і вирішила допомагати їй кожного разу, відкладаючи із зар. плати  частину суми.

Їй не було діла до чеків та паперів і не знала нічого. Сестра ж не розуміла звідки такий розмір пенсії. До всього ж якось мама частіше почала вибиратись у місто та не звичайним автобусом як завжди, а на таксі свого знайомого.

Коли я на роботі сиділа у кабінеті до мене зателефонував телефон і мені повідомили про ануляцію моєї довіреності і її вирішили переписати на мою сестру Лесю.

Я перетелефонувала їй, а вона сказала, що тепер вона разом з мамою знають усю правду, що я крадійка. Ці слова мене дуже заділи, бо я не могла усвідомити, що мама дійсно повірила у цю брехню сестри. Такому поступку Лесі я не була здивована.

Я вирішила не відволікатись від роботи й ніяк не  виходила на зв’язок із рідні. Через декілька тижнів я дізналась, що мама прогнала Лесю з квартири та повернулась у місто жити там.

Мама нас любила, але вона дуже образилась на неї після такого обману. Сестра коли приїхала за пенсією була у неприємному шоку й сказала, що більше не витрачатиме на це час.

Натомість тепер у квартирі живе мама, яка вигнала їх завдяки дідусю, який був власником.

Я приїхала до мами, а вона тільки побачивши мене кинулась вибачатись. Після цього випадку усе повернулось на свої місця. Леся була ображена на мене і більше не хотіла зі мною говорити, але я знала що у цьому немає моєї вини та була спокійна.

Оцініть статтю
Моя рідна сестра вирішила 0бманути маму