Моя сестра вважає, що може навіть у дорослому віці вимагати від нашої матері забезпечувати себе

Я з чоловіком живемо не багато. Обоє працюємо та відкладаємо усе, що можемо. У мене залишилася лише старенька матір, якій я за щораз допомагаю, проте моя молодша сестра вважає, що може навіть у дорослому віці вимагати від неї забезпечувати себе. Забирає собі майже усе, що я приводжу неньці, навіть гроші.

Сестра давно проживає окремо, проте ні чоловіка, ні дітей ще не має. Працює медсестрою у місцевій лікарні та отримує мінімальну заробітну плату. У свій час я вийшла заміж та переїхала до чоловіка, а Марині батько з матір’ю придбали невелику квартиру, щоб вона змогла будувати своє життя окремо від батьків. Хто сподівався, що та у 33 ще не влаштує особистого життя.

Я часто просила її переїхати назад до старенької, адже вона потребує допомоги, батька давно уже немає, проте Марина відмовляється. Доводиться самій що вихідних їздити, при тому, що у мене є двоє малих дітей та чоловік, яких також потрібно годувати та доглядати. Нещодавно придбала для мами посудомийну машину, новий набір каструль та штори до кухні. І що ви думаєте? Це все забрала сестра, мовляв, мама може поїсти й зі старої посуди та помити сама ту одну тарілку після себе. Щось я, напевно, не розумію, але відколи у Марини гори посуду? Вона також живе сама! Мої скандали не допомогли, адже мама не хоче псувати стосунки всередині родини й мовчки сказала, аби сестра залишила все у себе.

Розкажу ще одну історію. Я подумала, що потрібно зробити подарунок старенькій і відкладала гроші на дорогий санаторій для пенсіонерів. Він знаходиться біля моря, путівка на 3 тижні. Ну що може бути краще? Все включено, навіть невеликі екскурсії містом. Привезла матері, та так зраділа! Недовго тривало щастя, приїхала сестра та наговорила матері, що того їй не потрібно, мовляв, не той вік, краще нехай дома сидить. Забрала путівку, і, напевно, або продала, або повернула назад, якщо таке можливо, проте суть у тому, що мати нікуди не поїхала, а у Марини з’явилася нова шуба на зиму. Ну от як це витримати? Після того випадку ми не розмовляли понад місяць. Я так економила, відкладала гроші, сама нічого не купувала собі та не їздила на відпочинок.

Зараз думаю, що пора забирати матір до себе. Квартира у чоловіка велика, місця вистачить усім. Сам він також не проти, адже стосунки у них доволі теплі та дружні. Діти будуть щасливі проводити більше часу із бабусею, вона буде їх годувати своїм фірмовим борщем. Я такий до тепер не вмію готувати. Хату батьківську продам і відкладу гроші на майбутнє житло, або навчання дітям. Сестру навіть не підпущу до себе! Нехай розбирається самостійно, а не наживається коштом інших!

Оцініть статтю
Моя сестра вважає, що може навіть у дорослому віці вимагати від нашої матері забезпечувати себе