– Моя сестра зі своїми дітьми просто вилізли мені на шию!

Познайомилась Олена з Пашею п’ять років тому на одній роботі. З того часy завжди разом. Після року зустрічань Павло зробив пропозицію Оленці. Весілля вирішили не робити, оскільки вважали це зайвою витратою грошей.

В Олени є старша сестра — Ольга, яка молодша на п’ять років. Не зважаючи на те, що дівчата сестри — вони зовсім різні. Оля дуже схожа на матір, Лєна на батька. Матір нарoдила їх від різних чоловіків, напевно через це Олю люблять більше.

Олена успішніша за свою молодшу сестру. Вона почала рано працювати, сама вступила до університету та закінчила його з червоним дипломом. Самотужки знайшла і роботу. Мама і вітчим не пишались своєю донькою, тоді як молодшу вони просто підносили вище неба.

Оля рано почала зустрічатись з хлопцями, тому вже у вісімнадцять стала мамою. До двадцяти восьми років вона вже завелася великою кількістю дітей. Олена не розуміла свою сестру, оскільки та зовсім не думала про майбутнє дітей — у неї не було ні освіти, ні роботи. Лише чоловік, який частенько полюбляв прихилити чарку до губ.

Мама Олю дуже розпестила. Дозволила їй жити з нею у квартирі, оскільки щоб винаймати своє житло грошей у них не вистачало. За дітьми постійно дивилась також матір.

Олену ж постійно докоряли, що жінці вже тридцять три роки, а вона досі неодружена і не має дітей. Але великим досягненням це Лєна не вважала, для неї головне було стати на ноги, а потім вже заводити сім’ю.

Справи Павла та Олени згодом стрімко зросли, і вже через деякий час подружжя відкрило власний бізнес. Оля, як тільки дізналась про це — одразу почала користуватись становищем старшої сестри. Вона часто позичала кошти в Олени, але ніколи не віддавала. А навіщо? Якщо це рідна сестра! Ользі ж ці гроші потрібніші.

Також вона постійно вимагала з Олени дорогих подарунків для її дітей. Лєна ж не могла їй відмовити…Тому всіх дітей одягала їхня тітка, але ті були зовсім невдячні.

Згодом Олені та її чоловікові набридло те, що сестра просто вилізла на шию, тому вона вирішила більше не давати грошей Олі— та занадто знахабніла!

Мама Ольги та Олени, як тільки дізналася, що старша донька вирішила більше не допомагати молодшій, зробила величезний скандал. Вона сказала, що тепер буде проти дочки, і якщо та не буде забезпечувати свою нужденну сестру — просто перестане з нею спілкуватись.

Погрози матері не злякали Лєну. Їй набридло таке відношення до себе, тому вона з чоловіком просто переїхала в інше місто — благо бізнес дозволяв це зробити.

Оцініть статтю
– Моя сестра зі своїми дітьми просто вилізли мені на шию!