Моя свекруха образuлася на мене, адже я найняла няню для сина, а не попросила її посидіти з онуком

Я завжди була кар’єристкою. Хотіла успішної роботи та високої посади, не від кого не залежати: ні від батьків, і від чоловіка. Все була так, як і хотілося, допоки я не дізналася, що чекаю на дитину.

Звичайно, за малям потрібний догляд і мені довелося оформляти декретну відпустку. Через те, що я обіймала керівну посаду, директор одразу сказав, що є можливість пониження після повернення. Це мене дуже сильно засмутило, тому через пів року я вирішила, що пора виходити заново на роботу

Чоловік хоч і був проти, але заперечувати не став. Він також працює і заробляє непогані гроші, тож не має можливості сидіти із нашим сином. Батьків навантажувати ми не захотіли, тож стали шукати спеціалізовану людину. Я переглянула понад 10 кандидатур, поки не знайшла жінку, якій повністю довірилася.

Ви б знали, яке щастя знову вийти на роботу, почати спілкуватися із людьми, красиво одягатися й щоранку фарбуватися. Я люблю свого синочка, але сидіти вдома та доглядати за маленьким, що завжди плаче – не для мене.

Няня у нас уже понад рік, сидить з дитиною весь тиждень, окрім неділі. Цей день ми з чоловіком проводимо всією сім’єю. Два рази в рік ми також оплачуємо відпуск няні, – поїздка на море, або у гори, вона має змогу сама обрати. Як на мене, це справедливо, оскільки працює жінка багато.

Моя мама повністю нас підтримує і сказала, що сама б так не змогла. Уже в тому віці, коли хочеться більше відпочинку та тиші. Я рада, що у свій час не попросила її сидіти з онуком, а одразу найняла жінку за хорошу оплату. Проте нещодавно до мене подзвонила свекруха й ображено повідомила, що потрібно було нашого сина довірити їй.

Матері чоловіка дуже не сподобалося, що ми обрали незнайому жінку, а не її – рідну бабусю нашому синочку. На всі мої доводи, що ми не хотіли насаджувати сина на неї, це важка праця, свекруха лише відмахувалася, мовляв, рідний онук їй не завада і вона з радістю б з ним проводила увесь свій час, навіть звільнилася б з роботи.

Я навіть здивувалася такій заяві. Тепер не знаю, що робити. З одного боку, не хочу псувати стосунки із матір’ю чоловіка, але й відмовлятися від няні не вихід, адже вона спеціаліст у своїй справі, все робить так, як подобається мені, а свекрусі свої правила уже не продиктуєш. Що порадите у такому випадку?

Оцініть статтю
Моя свекруха образuлася на мене, адже я найняла няню для сина, а не попросила її посидіти з онуком