Моя свекруха постійно вимагає гроші для своєї вагітної доньки

Проблема мого чоловіка в тому, що він занадто добрий. Так, не дивуйтесь. Він справді занадто терплячий, добрий та наївний і цим користується вся його родина – особливо молодша сестра.

Ми одружились близько трьох років тому і все у нас було чудово – жодних скандалів, сварок чи непорозумінь. Та є одна тема, через яку ми постійно сперечаємось і не знаходимо спільної мови – це його мама та сестра. Ці дві жінки аж занадто завзято лізуть у наше життя. І не тільки порадами, про які ніхто не просив, але й постійними приходами у гості та «перевіркою» гаманця мого чоловіка.

Не подумайте, що я просто вічно незадоволена невістка, яка не любить свекруху і постійно шукає причини посваритись. Мені просто шкода Андрія і я не хочу і не буду терпіти таку наглість.

Те, що Оксана Вікторівна його мама не означає, що вона має право керувати життям 30-річного сина, а тим паче пхати носа у наші фінансові справи та вирішувати коли й куди витрачати гроші. Моєму чоловіку це теж не подобається, але відмовити мамі він не може і не знає як.

З Андрієм ми познайомились близько шести років тому. Спочатку наші стосунки з Оксаною Вікторівною складались нормально – можливо тому, що ми не часто бачились та й сестра його ще не була заміжньою. А ще й на початку наших стосунків я не знала ні про доходи Андрія, ні про його витрати – тоді у нас були різні бюджети.

Все почалось після одруження. Ми вирішили, що нам варто продати стареньку квартиру, в якій ми жили і яка дісталась мені від бабусі, й купити просторішу – тим паче ми планували незабаром дітей. Тож для цього нам потрібно було трішки назбирати грошей – ту суму, якої б нам не вистачило після продажу. Тож ми щомісяця, кожен зі своїх зарплат, ставили гроші у маленьку скриньку. І коли я вирішила підрахувати скільки у нас є грошей, то помітила, що не вистачає доволі пристойної суми.

Нічого цінного ми не купували та й Андрій не згадував про те, що йому потрібні гроші. Коли я запитала за це його – він сказав, що позичив сестрі, яка якраз планує весілля і їй не вистачає на плаття, про яке вона давно мріяла. Я тоді нічого не сказала, хоч мені не сподобалась ця витівка. Та коли, після весілля, гроші Аліна так і не повернула – Андрій просто сказав, що то був його подарунок. Але який то подарунок, якщо ми несли кругленьку суму на весілля.

Потім я помітила, що Андрій часто купує великі пакунки з продуктами не тільки нам, але й сестрі. Коли я запитала для чого – він пояснив, що Аліна вагітна і їй потрібно добре харчуватись. Але чому не купує все це її чоловік – я так і не зрозуміла. Коханий щось розповідав про нестачу коштів і що обранець його сестри якраз у пошуках роботи – попередня йому не подобалась і він вирішив змінити її.

А далі вже й мама його почала просто приходити до нас і не просити, а просто ставити перед фактом, що Андрій має купити візочок для племінника, ліжечко і все решта, бо Аліні скоро народжувати. Коли я спробувала щось сказати, то свекруха просто проігнорувала мене.

Андрію ця затіяла з покупками не сподобалась і він спробував пояснити що думає про це. Та його розмова з мамою закінчилась скандалом – Оксана Вікторівна накричала на нас, сказала, що це я у всьому винна і що Андрій став поганою людиною, коли одружився.

Чоловік переймається через сварку, а я от думаю, що так краще – тепер ніхто не буде нам набридати і вимагати гроші, які так нам потрібні.

Оцініть статтю
Моя свекруха постійно вимагає гроші для своєї вагітної доньки