Моя свекруха вважає себе повноправною господинею у квартирі, де я проживаю з чоловіком

Всім привіт, мене звати Наталя і я нещодавно вийшла заміж. Зі своїм чоловіком ми познайомилися ще у дитячому садку, можете собі уявити? Разом ходили у школу, потім в університет. Зустрічатися почали у старших класах. У мене добрі стосунки з його родиною, свекруха радо прийняла мене. Але от тепер у нас почалися суперечки.

Я предметний фотограф. Моя робота полягає у тому, щоб створювати візуально красиву картинку для різноманітних організацій та комерційних фірм. У зв’язку із таким заробітком, у моєму домі дуже багато мотлоху, який використовую як реквізит. Чоловік все розуміє і звик розкладати по місцях пінопластові фігури, а от свекруха за щораз норовить все викинути у сміття.

Моє подружнє життя продовжується уже 2 роки, і весь цей час матір чоловіка може завітати до нас без попередження. Одного разу це трапилося, коли ні мене, ні Антона не було вдома, а у неї є ключі від квартири, адже документально вона все ще належить їй. Прийшовши додому, я побачила як всі мої фотофони складені як папір у декілька разів, на них утворилися величезні заломи. Весь мій сухоцвіт далеко у смітнику, адже свекруха подумала, що це зав’ялі квіти. У той момент я стерпіла, спокійно пояснивши, що так робити не потрібно.

Другий дзвіночок відбувся після нашої спільної вечері. Відомий бренд косметики прислав мені декілька екземплярів своєї продукції для створення фото і раптово все зникло. Виявляється свекрусі дуже сподобалися баночки з кремом і та взяла їх собі без моєї згоди. «Тобі хіба жаль для матері чоловіка?» – почула я, коли з панікою просила повернути косметику. Навіть не виходило пояснити, що мені її потрібно для роботи і заробітку грошей, а через неї мало того, що я не нічого не зароблю, а ще й буду винна велику суму.

Мати чоловіка вважає, що вона повноправна власниця квартири й може робити в ній все, що заманеться і брати все, що захочеться, не питаючи дозволу. У мене пропадала не лише косметика, але й деякі фігурки, які ми з чоловіком привозили із відпочинку. «Вони такі гарні, що я захотіла бачити їх у себе на полиці, вам же не принципово, у чиєму домі вони будуть, правда?» – казала мені свекруха.

Я не хочу з нею псувати стосунки та й чоловік просить бути більш терпеливою, все ж таки то старша жінка і його матір. Що ви мені порадите, як поговорити зі свекрухою, щоб не образити її?

Оцініть статтю
Моя свекруха вважає себе повноправною господинею у квартирі, де я проживаю з чоловіком