Моя теща звинувачує мене у тому, що я не можу втримати її дочку поряд з собою

У мене в житті склалася доволі складна ситуація. Одружився з жінкою, яка все життя прожила поряд із матір’ю і тепер не може вдатися у самостійність. Пані Марія просто жах, хватка у неї неймовірна. Працює великим начальником у банку, чоловіка має підкаблучника, яким може запросто керувати, а тепер так само хоче і зі мною.

Я одразу хотів та планував жити окремо, хоч власне житло придбати не встиг. Тож аби ми не орендували у бозна-кого, теща надала квартиру родички, що давно виїхала закордон і передала оселю в інші руки. Матір дружини навіть ремонт спеціально для нас зробила, немовби весільний подарунок. Дружина всіляко тягла з від’їздом, та все ж прийшлось звикати. Хоч Марія Петрівна відразу заявила, що її дім – наш дім, він завжди відкритий для нас.

І почалося. Вранці треба вставати на роботу, дзвенить будильник, я встав і пішов на автобус, а дружина тим часом спить до останньої хвилини, потім, плутаючись не поснідавши, нормально не зібравшись, мчить на всіх парах, спізнюється, часто викликає таксі і до того ж потрапляє в пробку, отримує догану від начальства, потім ще одну, потім зовсім позбавляють премії. Не дивно, що її раніше мама на роботу возила своєю машиною.

Почала шукати причини повернутися до батьківського дому. До слова, ми уже були одружені понад пів року. Аргумент знайшла на диво швидко – я, мовляв, мало заробляю, пізно прихожу з роботи, їй не вистачає ні грошей, ні часу проведеного зі мною. Сварка за сваркою, але якось продовжили жити разом.

Через певний час теща повідомила, що буде продавати квартиру в передмісті і прикупить недалеко від своєї хати нам власне житло. Знайшла таке буквально за кілометр від свого будинку, у новобудові. У результаті всіх махінацій, грошей все одно на квартиру не вистачало. Уже мої батьки зайняли 1500 євро, друг найкращий врятував, давши ще тисячу, причому пообіцяв навіть без відсотків та жодних умов. Щоб ви розуміли, всі подружки пані Марії, багаті леді, дали гроші лише під відсотки, причому під такі, що вона ще довго їм віддавала кошти, щоб повністю розрахуватися.

Тепер ось ми з дружиною та уже 4 місячним сином намагаємося жити у новій квартирі. Тут ліфт поки не працює, гарячої води немає, навколо одні ремонти та доробки (пил, сміття, запахи відповідні). І кінця цього всього поки не видно. Звичайно, що дружина з сином відразу з’їхали назад до мами, а теща регулярно нагадує мене, що я їй винен. І батьки мої погані, адже не вклалися у нашу оселю як слід, не змогли умови належні для дітей створити. Та жінка полюбляє навідуватися щодня і критикою наїжджати, мовляв, такі великі гроші на нас викинула, а її дочка все одна втекла до неї!

Ну от що я маю зробити?

Оцініть статтю
Моя теща звинувачує мене у тому, що я не можу втримати її дочку поряд з собою