Моє серце просить впустити назад чоловіка, який мені зрадuв

Я не знаю, що мені робити. Нещодавно дізналася, що чоловік мені зрадuв, але тепер він щиро просить вибачення, мовляв, так було потрібно.

Олександр був вартий заздрості хлопцем у школі, за ним бігали всі дівчатка, а я звичайною сірою мишкою. Якось так трапилося, що ми почали спілкуватися, після одного групового домашнього завдання. Спершу нас зв’язувала лише дружба, десь через два-три роки, у старших класах, почала з’являтися симпатія та романтичні стосунки.

Після закінчення школи Олександр одразу запропонував мені вийти за нього заміж і я радо погодилася. Зовсім скоро після того зіграли гучне весілля. Чоловік вступив до університету, а я залишилася вдома, а все тому, що одразу після розпису дізналася, що чекаю на дитину. Всі казали, що це надто рано трапилося, я не зможу отримати вищу освіту, не побачу життя, – а мені було все одно, дитина – це щастя, подарунок долі.

Зараз нашій донечці вже 6 років, хотілося б і другу дитину народити, проте траплялися все якісь дивні непорозуміння з Олександром. Почалося все два роки тому. Він часто став пропадати у відрядженнях, не мав часу навіть поговорити зі мною телефоном, а вдома відповідав на всі запитання коротко та холодно. Я не вірила, що у нього могла з’явитися коханка, до того прекрасного ранку.

Проснувшись я побачила смс-повідомлення на телефоні, чоловіка природно уже, вдома не було. Там невідомий номер прислав мені декілька світлин без жодного підпису. На них був зображений мій коханий обійнявшись із незнайомкою, хоча її обличчя здалося мені таки доволі знайомим. Ну от як потрібно було на це реагувати?? Дочекавшись через два дні чоловіка із відрядження, мовчки протягнула йому зображення.

Олександр навіть не став нічого заперечувати, лише просити пробачення. Того ж вечора всі його речі були зібрані, а сам чоловік переїхав в інше житло. Кожного дня я отримую повідомлення та дзвінки від нього про те, що той випадок нічого не означає. Виявляється, це наша колишня однокласниця, якій мій коханий вирішив відомстити, адже у школі вона з ним так само погралася і відшила.

Серйозно? Зраджувати дружині через дитячі образи? Чесно, такого очікувати я не могла. Хіба це виправдання? Не знаю, що тепер мені робити, адже дуже люблю цього зрадника, серце молить впустити його назад.

Оцініть статтю
Моє серце просить впустити назад чоловіка, який мені зрадuв