Моє життя налагодилося, коли я стала безпричинно щаслива

Спершу я думала, що щастя – це коли ти успішний. Маєш престижну роботу та заробляєш багато грошей, можеш дозволити собі будь-що: власну квартиру та машину, ексклюзивний одяг та ювелірні вироби, подорожі у будь-яку точку планети. Звичайно, це додає свій вклад у щасливе життя, але не обмежується лише цим. Коли мені було 27, я зрозуміла, що досягла цього. Більше не було питань, як полетіти на якийсь далекий острів чи придбати останню модель телефону. От тільки, мені стало самотньо. Сім’ї не було: ні чоловіка, ні дітей. Друзі всі давно одружилися, тож я не мала з ким навіть розділити радість від дорогих речей.

Тоді моя думка змінилася, – щастя у родині. Стала знайомитися із багатьма чоловіками, з надією, що зможу з кимось створити міцний союз. І справді, за два роки, у 29, я вийшла заміж. Андрій став моєю підтримкою та найбільшим коханням. У нас народилася донька. Здається, тепер було усе: і гроші, і сім’я. Однак мій стан говорив про інше,  – я не була щаслива. У 30 почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Десятки лікарів не знали, як правильно назначити лікування.

Коли я зрозуміла, що ось-ось буде кінець, – життя змінилося. Почала радіти найменшим дрібничкам: випав сніг, впала зірка, власноруч намальовані відкрита від дитини. Сумувати було ніколи. Я стала їздити дитячими будинками та пансіонатами, роздавати подарунки просто так, аби побачити усмішку інших людей. Більше не ганялася за високим заробітком, – звільнилася з престижної робити.

За рік лікарі сказали, що аналізи в нормі, – мені пощастило. Колись я вважала, що для того, щоб бути щасливою, потрібно мати усе. Та все ж існує інша формула: спершу ми стаємо щасливими, а потім у нас все налагоджується. Зараз спокійно живу у невеликому будинку разом із чоловіком та донькою і не переймаюся про те, що мені чогось не вистачає, – я живу, а значить і є щаслива.

Оцініть статтю
Моє життя налагодилося, коли я стала безпричинно щаслива