Моєму сину на майбутнє весілля потрібно 40 тисяч гривень

Моєму сину на майбутнє весілля потрібно 40 тисяч гривень. Звичайно, я готова допомогти дитині, але мій теперішній чоловік проти. Його забоpона була для мене несподіванкою. Пояснює таке рішення тим, що мій син нікoли не любив його, тому помочі не дочекається. Мої аргументи його не цікавлять, обpазився та відмовляється розмовляти зі мною майже тиждень.

Мій старший син вирішив одружитись. Як любляча мама, я радію за свого хлопчика та хочу допомогти йому. Але мій чоловік не дає мені це зробити. Спочатку я подумала, що йому перейде і він змириться. Та я помилилася.


Син Андрій в мене від першого шлюбу. І коли я вдруге вийшла заміж, він одразу не знайшов спільної мови з вітчимом. І його можна зрозуміти, бо він дуже любить свого рідного батька, а на мене тримає образу через те, що покинула його.

Я визнаю свою провину, оскільки це була моя ініціатива піти з сім’ї заради нового кохання. Ми почали жити разом і тут почались проблеми з сином. Він постійно тікав з дому та встрявав в неприємності. Це тривало, поки Андрій не прийняв рішення жити з батьком, хоча умови в нього були не з найкращих.

У мене появилася дитина від нового чоловіка. Ми стали повноцінною сім’єю. І з часом Андрій зміг пробачити мені. Він отримав освіту, роботу, знайшов хорошу дівчину і почав жити своїм життям.

І ось мій синочок зібрався одружуватися. Як справжній чоловік, він спробував взяти витратити на весілля на себе. Але вони йому виявилися не до снаги, тому я дала обіцянку допомогти, чим зможу.

Довелося брати кошти з заначки, яку відкладала на чорний день. Витрати виявилися доступними для нас обох: банкет, фотограф і музичний супровід обійшлися в трошки більше, ніж 40 тисяч гривень.

Але тут виступив мій чоловік з абсолютною відмовою в помочі Андрію. Мотивує він це тим, що з сином в нього ніколи не було нормальних відносин і краще ці гроші підуть на нашу спільну дитину. Мої вмовляння на нього не діють.

Почуваюся розбитою і спустошеною від такого ставлення чоловіка. Адже я заради нього покинула сім’ю, на тривалий період втратила зв’язок з сином. Виявилося, що для нього цих жертв мало і жертвувати чимось заради мене і моєї дитини він не намірений. Хоча гроші не є проблемою для нашої сім’ї, чоловік пішов на такий жорстокий принцип. Я мені бути в цій ситуації?

Оцініть статтю
Моєму сину на майбутнє весілля потрібно 40 тисяч гривень