Мої батьки хотіли, щоб я збудував кар’єру в Америці, а я одружився та купив будинок на рідній землі

Я народився у дуже забезпеченій сім’ї. Мої батьки важко працювали, щоб надати мені найкращі умови проживання. Керували декількома власними бізнесами одночасно: тато займався автомобілями, – транспортування із-за закордону, розмитнення і таке інше, а окрім того був співвласником будівельної компанії. Матір у свою чергу відкрила мережу рекламних агентств по всій країні.

Коли прийшов час думати про мою вищу освіту, звичайно, батьки наполягали або на Європейській, або Американській освіті. Я ж хотів просто вступу до столичного університету, буди поряд зі своїми друзями, навіть жити у гуртожитку. Та хто мене питав про мої бажання.

Через 5 років я отримав диплом у престижному американському університеті. Як ви розумієте, не зважаючи на велику кількість грошей, – вчився сумлінно та самостійно. Батьки не могли повипливати на мою успішність. Тож, здається, я мав усе для успішного старту у штатах, – живи і радій, але не міг так, – хотілося назад до рідної домівки.

Під час польоту в Україну, просто щоб відвідати рідних, я познайомився із прекрасною дівчиною. Виявляється ми з одного міста. В Америку я більше не повернувся. Купив будинок за містом, одружився. Батьки були дуже розгнівані таким моїм рішенням, але це моє життя і я проведу його у своє задоволення.

Оцініть статтю
Мої батьки хотіли, щоб я збудував кар’єру в Америці, а я одружився та купив будинок на рідній землі