Мої батьки розійшлися, коли дізналися, що скоро повинна народитися я

У мене ніколи не було батька. Я навіть не знаю, як він виглядає, який у нього голос та манера. Мама розказувала, що я народилася від великого кохання, от лише, куди воно зникло?

Моя мама, Оксана, часто розказувала історію знайомства з батьком, Миколою. Вони познайомились 23 лютого. Потім, зі слів матері, він ще довго жартував, кажучи, що вона була найкращим подарунком з усіх, що він отримував. Насправді той день не задався з самого ранку: зламався ліфт, відвалився підбор (довелося повертатися додому), запізнилася на транспорт, і, як наслідок, на роботу теж. Начальник був явно не в дусі.

Повертаючись додому, настрою у мами зовсім не було. Проте вона так замріялася, що навіть не помітила, як на черговій зупинці зайшов він. Високий, стрункий брюнет та ще й із щетиною, від якої багато жінок божеволіють. Батько не міг не звернути на неї увагу, адже пильний погляд від дивної красуні важко пропустити. Так вони й познайомились і жоден із них у той вечір не повернувся додому самотнім.

Їхні стосунки тривали зовсім недовго, коли мама дізналася, що чекає на дитину. Коли вона вперше сказала чоловікові, що хоче народити, він вдав, що не чув її. Вдруге він відрізав: «Досить говорити дурниці, це не смішно!». Мій батько змушував позбутися мене. Як ви можете зрозуміти, я жива здорова, а чоловік, якого б мала називати рідною людиною, – зник. Бувши вагітною, мама пішла від нього, вирішивши народити, як вона казала завжди – «для себе», а він не став її повертати. Його мати швидко знайшла йому молоду наречену і переконала, що я «нагуляна». Я народилася в липні, а батько одружився у жовтні того ж року.

Матір все життя присвятили мені, несла за мене повну відповідальність, працювала на декількох роботах і так більше й не вийшла заміж. На жаль, мені не пощастило мати поряд із собою чоловічого міцного плеча: ні батька, ні дядька, ні братів. Найприкріше було бачити, як у подруг є повноцінні сім’ї, а у мене немає.

Зараз я живу з мамою вдвох, у свої 22 не було серйозних стосунків, хоча зовні приваблива. Кажуть, що дівчатка, які виросли без чоловіка в домі, не мають досвіду спілкування з ними і не знають як поводитися у компанії з протилежною статтю, адже спочатку всі норми поведінки та виховання ми переймаємо у наших батьків.

Кожній дитині потрібний батько, який буде щодня проявляти до дитини любов та турботу. Жаль, що так багато чоловіків цього не розуміють і перекладають всю відповідальність на жінок, бувши не готовими до всіх можливих труднощів.

Оцініть статтю
Мої батьки розійшлися, коли дізналися, що скоро повинна народитися я