Ми – молода сім’я і хочемо жити своїм життям

Ми з чоловіком молода пара. Кілька місяців тому ми стали батьками. Чоловік щодня зранку йде на роботу, а ввечері повертається. Все на мені: харчування, прибирання, догляд за дитиною. На все і часу мало.

Як ми жили вдвох з чоловіком, то я встигала все і поприбирати, і їсти наварити, ще й смачненького тортика спекти. Все було просто чудову. А тепер дитина вимагає багато часу. І домашні справи відходять на другий план. Донечка – найважливіше.

Якось на вихідні мій чоловік захотів відвідати своїх батьків з ночівлею і поїхати у рідні краї. Я погодилась, оскільки дитина подихає свіжим повітрям і ми відпочинемо від метушливого міста. Коли приїхали, то нас радо зустріли. Одразу взяли бавити внучку. А я вирішила допомогти їм по господарству, не пасує ж сидіти без діла . У селі робота завжди знайдеться. Тай свекруха зі свекром уже не молоді. Господарка у них величезна: три городи, кролі, кури, дві корови, свиня, словом багатенько.

Я вийшла на вулицю, а мій свекор порався біля худоби. Я запропонувала свою допомогу, але він відмовився. Сказав, що майже все доробив і у допомозі не потребує. Я повернулася до хати і вирішила приготувати нам вечерю. Продукти ми з чоловіком привезли. Із них я і почала готувати. Запекла м’ясо з овочами, зробила салат з свіжих овочів та зварила сирного супу. Ввечері всі сіли за стіл, поїли, я зібрала зі столу, помила посуд і розійшлись по кімнатах відпочивати.

Зранку, коли прокинулась йшла у ванну кімнату і почула розмову, яка лунала із спальні батьків чоловіка. Розмова про мене…

Свекруха розказувала своєму чоловіку, яка я марнотратниця. Скільки я грошей перевела на вчорашню вечерю. Усі ці страви можна було готувати у різні дні, а не все на раз. Казала, про те, що її син важко працює, а я тільки витрачаю його зароблені гроші. Свекор намагався якось мене захистити, але свекруха наполягала на своєму і його і слухати не хотіла, а продовжувала торочити, яка я погана.

Звісно, що я не стала втручатися у розмову. Просто пройшла повз. Роблячи вигляд, що я і нечула тієї розмови. Хоча образа усе таки затаїлася  всередині. Ці вихідні ми добули до кінця. А у неділю ввечері зібралися додому, бо чоловікові зранку на роботу, а мені із донечкою завтра до лікаря – на плановий огляд. Тому зібрались, попрощались і поїхали.

Коли приїхали додому за вечерею я вирішила розповісти чоловіку, що чула таку розмову. Він вислухав спокійно і сказав не зважати, бо мама – людина старої закалки.

Це все б було добре, але ж свекруха  зателефонувала до нього і все це почала розказувати своєму сину. Він звісно вислухав все, але сказав, що гроші вона витрачала не його, а з спільного бюджету. Хоча вона не працює, та вкладається не менше, бо цілодобово сидить із їх дитиною. Мама поставила слухавку і вже тиждень як не спілкується з нами.

Оцініть статтю
Ми – молода сім’я і хочемо жити своїм життям