Ми з чоловіком хотіли інвестувати в житло, та зрозуміли, що нам дуже важливий район розташування будинку

Нарешті прийшов час, коли ми з чоловіком вирішили інвестувати свої заощадження, а саме придбати квартиру від забудовника в новому житловому комплексі.

Я витратила 2 тижні, щоб скласти повний список ЖК та 12 пунктів запитань – критеріїв згідно з якими ми будемо вибирати своє майбутнє житло. І гра почалася.
Ми об’їздили майже всі новомодні житлові комплекси, пріоритетом було місце розташування новобудівель. Все було не те, що нам потрібне.

То недалеко біля забудови був приватний сектор, а навколо будинку пролягала дорога, і не асфальтована, а ґрунтова. То житловий комплекс був розташований, так, що з південної сторони – туберкульозний госпіталь, а з півночі – онкологічна лікарня, а поряд гаражі. Такі варіанти ми, звісно, одразу викреслювали. Дуже багато переоціненого житла. Настав момент, коли ми ледь не опустили руки.
Здавалось би, столиця, а вибрати, куди інвестувати кошти, вкрай важко.


І ось, передостанній ЖК в нашому списку. Його переваги нас зацікавили – 900 м до парку, 400 м до метро, охорона та відеоспостереження, власний підземний паркінг, панорамні вікна. Що ж, таке нас влаштовувало, і ми з чоловіком вирушили на оглядини. І ціна тут була адекватна.
Поки все ретельно оглядали та спілкувалися з відділом продажу, з нашої машини вкрали колесо, причому сигналізація не спрацювала. Прийшлося викликати поліцію. Ситуація була дуже неприємна, ми відмовилися від цього варіанту.
Для нас дуже важливий район проживання, а цей показав себе не з кращого боку.


Як гадаєте, щось вийде в нас? Бо вимоги у нас цілком адекватні, а по факту очікування не збігаються з реальністю.

Оцініть статтю
Ми з чоловіком хотіли інвестувати в житло, та зрозуміли, що нам дуже важливий район розташування будинку