Н1сенітниця, а не ремонт!

В мене завжди викликали усмішку чоловіки, які по різних лайфхаках в інтернеті намагались зробити щось у будинку. Як на мене, такі майстер-класи знімають лише для переглядів, бо коли я побачила на власні очі ті відео, то просто не стримувала свого сміху.

Ось, наприклад, нещодавно застала батька за переглядом одного з таких відео. Я зізнаюсь, виглядає воно досить цікавим, як то кажуть — залипаючим. Якийсь чоловік оформлював стіну в будинку за допомогою кришечок з-під пuва. Батькові така ідея одразу сподобалась і він сказав : “Все, кришечки не викидаємо! Також таку зробимо!”. В мене в голові не вкладалось, по-перше, звідки взяти скільки кришечок? Це ж за все своє життя стільки пuва не вип’єш, а по-друге, виглядала та стінка досить чудернацькою і кумедною, але аж ніяк не привабливою!

Батько в мене працює інженером на одному великому підприємстві. Постійно на роботі, пізно приходить до дому, і замість того, щоб відпочити, переглядає ось такі відео, і планує собі, що теж колись втілить всі ці ідеї в реальність.

Ми з мамою лише жартуємо з нього, тому що батько скоріше за все нічого з того не зробить, і ми б з мамою не хотіли, щоб наш будинок перетворився на якийсь експериментальний дім.

Наступили вихідні, ми з мамою з самого рання пішли провідати бабусю, батько тоді ще спав. Ми подумали, що не будемо його будити, нехай відпочине після важкого робочого тижня. Але коли ми повернулись від бабусі ввечері ми просто вжахнулись.

Мама давно просила батька закінчити ремонт у вітальні — там залишилась одна недороблена стіна. Мама хотіла б там покласти плитку, або ж поклеїти якісь гарні шпалери. Але наш тато лайфхакер знайшов кращий спосіб як оформити нашу стіну.

Ви напевно бачили колись в інтернеті, коли якийсь предмет обмазують у фарбу, прикладають до стіни й виходить такий візерунок, схоже чимось на штампування. Це може бути губка, або ж якісь трафарети. Коли я побачила таке, мені сподобалось така ідея, але вона вимагала підготовки, як це було б краще зробити. Але мій тато, ні з ким не порадившись, вирішив зробити так само!

Все б нічого, якби тато не вирішив додати щось від себе. Трафаретами для нашої стіни послугували майже всі предмети у квартирі, а саме: мамине взуття, посуд, іграшки, навіть горщик з квітами. І все це було у фарбі, яку, мені здається, вже ніяк не відмиєш. Батько навіть не підстелив щось під ноги, тому вся наша кімната була у фарбі…Очі мамині були повні розчарування і болю — вона так любила це взуття, колись придбала його за величезною знижкою…

В той вечір батьки довго сварились…Тато не приймав своєї провини, адже ” він художник, він так бачить!”. Ми ще довго будемо відмивати квартиру від того хаосу, який зробив батько.

Як такі відео взагалі впливають на мозок людини? Досі не можу цього зрозуміти. Ось такий ремонт у нас вийшов, хочу дати пораду людям — не вірити у все підряд, що бачите в інтернеті, щоб з вами також не трапилась така ситуація, як у нас з “крутим” ремонтом…

 

Оцініть статтю
Н1сенітниця, а не ремонт!