На автовокзалі плакало п0kинyтe немовля

Декілька годин поспіль пасажири, які проходили повз лавку, біля якої стояв дитячий візочок, не звертали уваги на те, що біля нього немає нікого. 

Немовля спало і не привертало до себе зайвої уваги. Однак, коли прийшов час прокидатись і біля нього не виявилось батьків, крик малюка було чути на весь автовокзал. Однак, байдужих людей до дитячого плачу, виявилось більше ніж тих, хто звертав на нього увагу. Жінка, яка тільки но прийшла від каси, де купувала білет, у свою довгоочікувану поїздку, почула дитячий плач і кинулась колисати дитя. Вона оглядалась в різні сторони та запитувала в людей, чи не бачити ті, батьків малюка.

Марина колихала малюка вже майже годину, однак, до нього тік і ніхто не прийшов. А час, до відправлення автобуса, вже підходив, і жінка почала мислити логічно. Вона вирішила віднести дитину до пункту охорони автовокзалу, можливо, такий її вчинок, дасть більше можливостей знайти батьків дитини. Вона так і зробила.

Довго шукала цей пункт, адже нове місто, незнайомий вокзал, куди йти і де шукати? Запитувала людей, дивилась на орієнтири, нарешті, знайшла!

Навіть не постукавши вона увірвалась до кабінету де було написано “керівник охоронної служби”. 

-”Шановний, я тут на лавці біля платформи, звідки відправляються автобуси, ось кого знайшла!” – захекана жінка, промовила до чоловіка, який різко обернувся, коли до нього в кабінет увірвалась якась незнайомка.

-”Пані, ви дитину точно знайшли, чи можливо, вкрали? У нас тут таке часто практикують” – жартома звернувся до неї чоловік, який виглядав дуже молодо, і намагався заспокоїти бідолашну.

-”Ви, маєте совість таке говорити? Я б ніколи, я навпаки, дуже поспішаю. Я розповім як все було…” – Марина почала свою розповідь і все детально розповіла молодому охороннику.

Це була любов з першого погляду. Як тільки вона “влетіла” в кабінет, чоловік відразу вловив кожен її рух, а потім і слова, однак думки в нього були точно не про те, як знайти батьків покинутого немовляти.

-”…Як так можна, воно ж зовсім маленьке, таке безпорадне і ні в чому не винне, я от не вірю, що його випадково забули” – з серйозним обличчям промовила жінка.

-”Як вас звуть? Нам потрібно познайомитись, адже я не можу приймати таку інформацію від незнайомої людини” – не приховуючи свого флірту, запитав чоловік.

-”Пробачте, я Марина, так Марина, а ви?” – збентежено відповіла, а потім поцікавилась.

-”Максим, радий знайомству. Я вже викликав поліцію, ми будемо розбиратись з цією неприємною ситуацією” – спокійно сказав охоронець, і продовжив: “А ви одружена? Дітей маєте?”

-”Перепрошую, а, що допит вже розпочався? Я щось не бачу тут представника поліції. Але ні, на всі питання ні” – розуміючи, до чого веде чоловік, відповіла Марина.

Раптом обоє, відчули якийсь дивний, але цілком природний звук, а потім і запах. Вони обоє посміхнулись, і зрозуміли, що малюку потрібен чистий підгузок. Максим запропонував жінці піти до супермаркету і придбати цей необхідний продукт. 

Коли вони повернулись, то на них чекала поліція. Вони оперативно розпочали розслідування, допитали спершу Марину, потім Максима, згодом дивились всі камери спостереження. Вони швидко знайшли жінку, яка прибула з малюком, а потім відійшла й не повернулась.

Матір’ю була неповнолітня дівчина, вона завагітніла і покинула свою дитину, бо не хотіла мати зайвого тягаря. Найкращим варіантом їй здалось, залишити дитину на автовокзалі. Вона просто лишила дитину у візочку, і сіла на автобус, який відправлявся найшвидшим часом. ЇЇ знайшли на наступний день, вона не очікувала, що її так швидко знайдуть, адже так майстерно все продумала.

Для такої біологічної матері, дитину не залишили, а відразу позбавили будь-яких прав, які пов’язують її з цим немовлям.

Дитина, хоч і стала непотрібною для своєї рідної матусі, проте, поєднала дві долі незнайомих людей, котрі згодом стали названими батьками покинутого дитяти. Марина і Максим згадують свою першу зустріч, і дякують таким дивним обставинам, які невидимою ниткою пов’язали їхні життя і подарували їм такого чудового сина. Хлопчика назвали – Богданом. Адже, Бог подарував дитину, яка стала причиною їхнього знайомства, яке переросло в величезне та взаємне кохання.

 

Оцініть статтю
На автовокзалі плакало п0kинyтe немовля