На дні народженні чоловіка почула слова, які пояснили його поведінку і змусили нас розлучитися

Коли ми познайомилися з чоловіком усі подруги почали мені заздрити, що він лиш на мене звернув увагу. Місцевий красень та ще й на машині. В ті часи це була рідкість. Його батьки продавали килими, тому були досить багатими. А їхній син щось на подобі сучасного слова “мажор”, лиш розтрачував батьківські кошти. Проте, в свої вісімнадцять я не могла навіть вдуматись чим для мене повернеться кохання до такого хлопця в майбутньому.

Моя мати була з самого початку проти нашого спілкування. Подруги теж говорили, що він не рівня мені, здавалось, що це лиш через заздрість і ревнощі, адже він дістався саме мені. Вони говорили, що часто бачили за сільським клубом то з Свєткою, то з Галькою. Але мені не хотілось вірити у їхні слова.

Згодом я завагітніла, що й стало причиною нашого одруження. Я була на сьомому небі від щастя, тому що тепер зможу бути з коханим назавжди. Моя мати на весіллі плакала, відчувала біду, але мені не була зрозуміла її поведінка.

Після одруження наші стосунки змінились. Чоловіку було легко на вихідні поїхати з друзями на пиво, або у сауну, поки плакало немовля. Мабуть, він просто не звик, думала я. Але і з часом він не став відповідальнішим. Інколи, він міг зникнути на декілька днів, а коли я розпитувала то говорив, що це гне моя справа.

Невдовзі у нас народився другий малюк. Різниця між синами була невелика, тому справлятися з ними було не легко. Чоловік з появою наступної дитини також не змінився. Коли він виходив на зустріч з друзями, то причепурювався як на побачення. Я почала щось запідозрювати.

Одного разу у його машині на килимку була червона помада. Вона точно не належала мені, адже після народження дітей у мене не було часу на макіяж. Я вимагала пояснень, але чоловік пояснив це тим, що відвозив друга з дружиною на день народження у ресторан.

Мені прийшлось повірити його словам. Ми продовжували жити разом, хоч вже давно здавались один для одного чужими людьми. Нам не хотілось цікавитись нічим, що б стосувалося нас як особистостей.

Літом було день народження чоловіка. Вперше, за довгий час він вирішив святкувати вдома. Його друзі зібрались з дружинами до нас на шашлики. Все було чудово. В цей день наче відпочила за всі роки шлюбу. Але одні слова зруйнували моє попереднє життя.

Я вирішила принести ще хліба до альтанки де сидів чоловік з друзями і почула ці слова. Він розповідав їм, яка запальна у нього коханка. Яка вона яскрава і спокуслива, не те що дружина, яка з головою загрузла в побуті. Він хвалився скільки раз на тиждень вони бачаться і як майстерно він все зберігає в таємниці. Обернувшись, він побачив мене за своєю спиною. Вся його гордість і самовпевненість зникла в один момент.

Ми розлучилися. Кращим, моє життя ще не було ніколи. Хоч діти зустрічаються з батьком, лиш декілька раз на місяць, це на них гарно впливає. Адже вони не беруть з нього приклад.

Оцініть статтю
На дні народженні чоловіка почула слова, які пояснили його поведінку і змусили нас розлучитися