Сейчас актуально
Уборка снега
Роад Констракшн Сумы


На Криничній у Сумах почали укладати перший шар дорожнього покриття

У рамках робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття вулиці Кринична у Сумах почали улаштування першого піщаного шару дорожнього покриття.
Також продовжуємо роботи по улаштуванню тротуару. Для його надійності, компанія при улаштуванні основи тротуару застосовує щебінь різних фракцій.
Також працюємо над вирівнюванням каналізаційних люків до майбутнього дорожнього покриття. Це досить складний процес, адже потрібно наперед визначити правильну висоту люків, щоб після завершення ремонту і укладки шарфі асфальтобетону їх висота була в рівень із комунікаціями. Для таких робіт фахівці компанії «РОАД КОНСТРАКШН» застосовують найсучасніше лазерне обладнання.
Зауважимо, що мова йде про ремонт не загальновідомої вулиці по якій розташовані елітні котеджі, а невеликої ділянки у кінці вулиці Прокоф’єва біля будинку №33.
Складність та необхідність ремонту цієї дороги полягає у тому, що восени, після танення снігу, а також після зливи у цьому місці є серйозна проблема із водовідведенням. Вода із цієї ділянки підтопляє будинки на сусідніх вулицях Рєпіна та Некрасова. Навіть у суху погоду рух на цій ділянці через погану дорогу є ускладненим, хоча і досить інтенсивним.
Проектантами була розроблена спеціальна водовідвідна каналізація. Сама дорога буде побудована “з нуля”. Тобто мова не йде про укладання шарів асфальтобетону поверх існуючої дороги, а буде зроблене корито (тобто виїмка нинішнього дорожнього покриття і грунту) у яке буде спочатку укладено шар піщаної суміші, а потім кілька шарів асфальтобетону.

Если Вам нужна качественно выполненная работа  – обратитесь в РОАД КОНСТРАКШН. Профессионализм, соблюдение сроков и доступные цены – это показатели нашей компании, которые помогут достичь взаимного успеха. С любыми вопросами - звоните, мы поможем вам в решении задач наилучшим образом. Телефон: +38 (095) 815-8511.