На моєму обличчі з’явилася усмішка, коли я побачив 3раду дружини

Напевно, ви, як і я, часто читаєте, як чоловік обманював свою дружину, наживався на ній, 3раджував та забирав половину майна, яке йому не належало, після розлучення. От зі мною також трапилася така ситуація, з маленькою поправочкою: мене обманула кохана дружина.

Насправді одружилися ми не з великого кохання. Це була звичайно симпатія, через яку Дарина завагітніла. Батьки з обох сторін наполягли на весіллі, діватися було нікуди. Сам я з доволі забезпеченої сім’ї, на відміну від дівчини. Так що, думаю, їй навпаки пощастило. Мій батько одразу подарував нам окрему квартиру, яку оформив на обох. Окрім того, повністю оплатив своїй невістці навчання у престижному університетs, щоб не соромитися перед багатим друзями, мовляв, неосвідчена дівиця вискочила заміж за його сина. Після народження онука пообіцяв влаштувати її на роботу. Мені від цього було аж неприємно. А все-таки, ми стали жити як сім’я.

Коли народився наш синок, мені здавалося, що щастя прийшло неочікувано. Він зміцнив наші сімейні стосунки, ми стали по-справжньому щасливі, як мені здавалося. Хоча у Дарини таки відрізнялися почуття від моїх. Вона продовжувала бути холодною та стриманою. Інколи виглядало, що вона більш приязна до мого батька! Або, звичайно, до його грошей. Моя дружина любила красуватися на всіх вечірках, зустрічах, та й взагалі всюди, куди ми доволі часто виходили. Для цього обов’язково потрібно було забезпечити її черговою сукню, сумочкою і зачіскою.

Одного дня трапилося те, що повинно було — мене терміново відправляли у відрядження, тож я рвонув додому, перевдягнутися, зібрати валізу, взяти всі документи й мчати до аеропорту. Залетівши у будинок, побачив там картину — вона і якийсь знайомий чоловік перекидалися на нашому ліжку. Це виявлявся близький друг мого батька. Не повірите, спочатку я відчув неймовірну злість, але буквально за хвилину з’явилася хвиля полегшення, поки нарешті не переросла у справжні усмішку. Я змінив одяг і вирушив геть. Дарина побігла за мною, але все марно – між нами все скінчено.

Нарешті це закінчиться. Жаль, що з порожніми руками з цього шлюбу дружина не вийде. Батьки розчаруються, що я так зруйную сім’ю, так-так саме я. Більш ніж впевнений, що батько скаже про все забути, аби зберегти видимість успішної сім’ї. Головне, у чому я впевнений, що нашого сина їй не залишу, а квартиру нехай забирає для себе.

Оцініть статтю
На моєму обличчі з’явилася усмішка, коли я побачив 3раду дружини