На святкуванні Нового року у подруги зустріла своє перше кохання

Після розлучення з чоловіком, я переїхала в містечко з якого родом. Важко було починати все заново, хоч місце старе і знайоме. Йшовши по вулицях у думках спливали спогади про дитинство. На цьому майданчику ми гралися з дівчатами однокласницями, а біля цього дерева мене вперше поцілував Петька з паралельного класу. Проте, час змінив все.

Я влаштувалась на нову роботу та одразу подружилась зі співробітницею. Її звали Євгенія, відчуття наче ми знали одна одну все життя. Також, на диво були дуже схожі ззовні. Скоро мав бути Новий рік, тому подруга запросила святкувати до себе. В мене не було вибору, адже крім неї друзів у мене не було.

В день свята ми ходили по магазинах вибирали продукти. Женя повідомила, що її чоловік запросив свого друга, так сказати до пари. Тому я нарядилась, як в студентські роки. Вдягнула блискучу сукню та зробила макіяж. Можливо, після розлучення вдасться розвіятись.

Ми з Євгенією готували святковий стіл. Коли я насипала ікру на останні бутерброди почула, як відкриваються двері. Прийшли хлопці. Подруга покликала познайомити з чоловіком. Піднявши голову я була приголомшена. Невже це він? Цей мужчина був надзвичайно схожий на моє перше кохання – Максима. Він виглядав так само, лиш його темне волосся тепер було повністю сиве, так як у його батька, коли він був у такому віці. А очі були ті самі – добрі та щирі. Він теж впізнав мене, проте, не подав знаку.

Колись двадцять років тому в таку ж новорічну ніч я загадала бажання, щоб наше кохання ніколи не згасло. Ми святкували в друзів на кватирі. Всі були такі молоді і модні. Знамениті начоси та сіро-голубі тіні на очах. На магнітофоні пісні груп, про які наші діти і не знають. Здавалось, ми залишимось такими назавжди. Максим під дзвін курант поцілував мене, всі думали що наша доля одружитися. Проте я переїхала в інше місто, а він пішов служити. Так наші дороги розійшлися.

Час від часу ловила на собі погляди чоловіка подруги. Хотілось думати, що це все в минулому. Проте, почуття наче розгорілись заново.

Святкування пройшло чудово. Женя мила посуд, коли Максим підійшов до мене і сказав:

– Я нічого не забув і не переставав думати про тебе.

По моїй шкірі пробіг холод. Мабуть, це був мій шанс бути щасливою, але втратила його переїжджаючи з батьками. Потрібно було залишитись і дочекатись його зі служби. Тоді б мені не прийшлось відчути гіркоту зради колишнього чоловіка, а була з людиною яка кохала мене по-справжньому.

Але я не з тих хто руйнує чужі сім’ї заради себе. Тому поїхала додому з другом Максима Романом. Він теж приємний і ввічливий чоловік. Можливо, у нас з ним щось складеться.

Оцініть статтю
На святкуванні Нового року у подруги зустріла своє перше кохання