«Наша онука вирішила, що ми повинні все їй купувати, але це виходить за всі межі» – обурюється Ольга Вікторівна

Наталя – єдина онука в Миколи Петровича та Ольги Вікторівни. Залюблена та найкраща для них – ще з малку дівчинка просто купалась у любові та увазі, ніколи не знала відмов та завжди отримувала те, що хотіла. Не дивно, що вона звикла отримувати все, що хоче і негайно. Проте ї батьки завжди були проти – вони вважали, що бабуся з дідусем цим погано впливають на дитину і колись про це пошкодують. Але хто їх слухав.

Тож не дивно, що Наталя розуміла – якщо батьки не дадуть те, що їй потрібно, то вона це отримає від дідуся та бабусі. Тим паче, що ті жили доволі забезпечено – гарна квартира, велика дача, авто та хороший пасивний дохід – про старість вони подбали, хоч самі були ще доволі молодими і працювали паралельно. Тож гроші вони не рахували – Наталя отримувала дорогі подарунки, кишенькові гроші та ще й бабуся привозила з-за кордону цікавинки.

Так було до того моменту, поки Наталя не почала вимагати у рідних все більше та частіше грошей. Ніхто не розумів з чим це пов’язано – у свої 18 вона вже мала квартиру, проте жила ще з батьками, гарно вдягалась, подоржувала. Куди вона витрачала гроші?

Та з часом рідні дізнались, що Наталя знайшла собі хлопця – безробітного Ігоря, який був на сім років старший. Несерйозний, нахабний хлопець, який любив вечірки та частенько міг загуляти. А гроші ,які Наталя просила – потрібні були йому. Адже, як вияснилось, він частенько залазив у борги – а тепер ще й програв у автомати кругленьку суму.

Звісно ж, рідні були категорично проти цих стосунків і того, що їх онука відносить гроші незрозуміло кому. Та дівчина й чути не хотіла – влаштовувала скандали та сварки. Вона переконувала, що жити без Ігоря не може і вони повинні їй допомогти. Та й взагалі – їи шкода якихось грошей для рідної онуки? Чому раніше вони давали гроші, а тепер не хочуть? Наталя навіть не замислювалась над тим, що ніхто їй нічого не винен – їй вже 18 і вона може сама піти заробляти.  І саме про це говорили її батьки, коли просили бабусю й дідуся не дозволяти онуці все – потім вона сприйматиме це як належне і вимагатиме більше.

Спочатку Наталя перестала спілкуватись з Ольгою Вікторівною та Миколою Петровичем. Старенькі переймались цим, але розуміли – інакшого виходу нема. Онука повинна сама нести відповідальність за своє життя і взагалі вони сподівались, що вона знайде собі кращого хлопця, ніж цей покидьок.

Оцініть статтю
«Наша онука вирішила, що ми повинні все їй купувати, але це виходить за всі межі» – обурюється Ольга Вікторівна