Наша подорож розпочалась із к0нфлікту у літаку з неадекватн0ю матір’ю з дитиною

З нагоди річниці весілля я з Мариною вирішили відправитися у ще один медовий місяць, на острів. Теплий курортний пісок, синій-синій океан, свіже повітря уже давно крутилися у моїй уяві.

Заплативши трохи більше за наш комфорт, ми придбали дорожчі квитки на літак, вибравши попередньо найкращі місця, з простором для ніг та поряд з ілюмінатором. Щасливі зібрали речі та вирушили у потрібний час до аеропорту. Там ми без пр0блем пройшли всі етапи реєстрації та перевірок і з чудовим настроєм зайшли до літака, шукаючи свої місця.

Та ось тут на нас очікували нeпрuєmна ситуація. Спершу я побачив незнайому жінку, котра сиділа саме на моєму місці, а потім поряд із нею малу дитину, років 4. На моє зауваження, незнайомка сказала, що її крісла надто тісні для них, ще й вікна немає, а дитина хоче дивитися на все, що відбувається за бортом, все ж таки вперше літає.

 

Після цього вона демонстративно відвернулася, продовжуючи сидіти. Від шоку та наглості цієї особи у мене аж очі округлилися. Я попросив її ще раз покинути наші з дружиною місця, вказуючи на квитки, що тримав у своїх руках.

Жінка здійняла галас, називаючи мене егоїстом, невих0ваним і хам0витим. На її думку, я повинен уступити їй лише з тієї причини, що вона летить із дитиною. Коли я звернувся до бортпровідниці, вона мило усміхнулась і попросила нас зайняти інші місця, – ті, які придбала жінка з дитиною. Стюардеса видно хотіла згладити конфлікт, поставивши бажання тієї нагл0ї особи вище.

Тут я не витримав, – зчинив справжній скандал на весь салон літака. На мій крик прийшов старший бортпровідник, який швидко зрозумів у чому справа. Спершу він спокійно попросив маму з дитиною повернутися на свої місця, та хіба вона його послухала?

Намагаючись загладити ситуацію, старший стюард запропонував нам летіли на острів у бізнес-класі, а ми, звичайно, погодились. Також, по секрету, чоловік сказав нам, що бортпровідниця, яка розмовляла з нами перед ним, – двоюрідна сестра тієї матері з дитиною. Все стало зрозуміло.

Добре, що ситуація вирішилась на нашу користь, хоч настрій був зіпс0ваний до самого прибуття на острів.

Оцініть статтю
Наша подорож розпочалась із к0нфлікту у літаку з неадекватн0ю матір’ю з дитиною