Нашу доньку не справедливо звинуватили в крадіжці, а причина інша дівчинка

Коли я була молодою, здавалось, що у вихованні дітей немає нічого складного. Мені було не зрозуміло чому матусі інколи виглядають такими виснаженим, можна зробити розпорядок дня і до нього привчити дитину. Коли вже сама народила всі мої очікування підтвердилися.

У мене народилась донечка. Вона з пелюшок задала новий ритм нашому життю. Проте, дівчинка не любила вередувати і плакати. Інколи, мені здавалось, що нам просто фантастично пощастило народити таку спокійну дитину. Вона, не зважаючи, на ранній вік поводила себе дуже виважено і приязно. Не даремно, ми назвали її як принцесу.

Коли Діана пішла в школу, у нас не було причин хвилюватись. Вона була чудово підготовлена до занять. Ця школа була одною з найкращих у нашому містечку, вчителі вміли цікаво подавати інформацію маленьким школярам, тому вони швидко її засвоювали. Багато учнів були призерами олімпіад, тому ми надіялись що і наша донька поповнить їхні лаври. Але один випадок зіпсував наше враження про колектив.

У клас Діанки був дружній клас. Проте, одна дівчинка постійно з нею конкурувала. Вона була донькою завуча цього закладу. Наша донька, отримувала оцінки згідно зі своїми знаннями, а однокласниця не завжди чесними шляхами.

Одного разу Діана прибігла додому в сльозах. Сказала, що мене з батьком викликають у школу. Я не розуміла в чому справа, адже об’єктивних причин не було. На наступний день ми зайшли у кабінет директора.

-Така поведінка у нашій школі неприпустима. – сказала вона.

-Поясніть у чому причина, нам ніхто нічого не повідомив.- відповіла я

-Ваша донька, вкрала планшет доньки Лариси Олександрівни, нашого завуча. Діти знайшли його у портфелі Діани при кінці уроків.

Я була впевнена, що донечка не могла такого зробити. У неї теж був цей пристрій, але ніколи й думки не було брати його на заняття. Материнське серце відчуло біду. Тому я попросила Діану розповісти, що сталося.

Виявилось, що дівчинка залишила рюкзак в класі, поки пішла до вбиральні, а коли повернулась то інші діти почали цькувати її за крадіжку. Мені прийшла ідея опитати мам дітей який були в школі в цей момент.

Одна з дівчат призналась, що це саме ця “жертва” сфальсифікувала крадіжку, щоб присоромити Діану, яка отримала на занятті більший бал за неї. Ми довели свою не причетність і спрацював ефект бумерангу. Тепер донька завуча була показана з невигідної сторони. Але ми на всяк випадок перевелись в іншу школу.

Оцініть статтю
Нашу доньку не справедливо звинуватили в крадіжці, а причина інша дівчинка