Наталя довго чекала, поки чоловік забере її після роботи, проте він не брав слухавки, вона викликала таксі. Водієм був молодий юнак, Назар, який закохався в жінку з першого погляду, вони не приховували своїх почуттів, проте через 4 роки все змінилось – Назар став її зятем

Наталя довго чекала поки чоловік забере її з роботи, проте він не брав слухавки, і їй нічого не залишалось, як викликати таксі, вона поспішала на день народження своєї донечки, Марії, якій сьогодні виповнилось 20 років.

Через 15 хвилин під’їхала машина, водієм був доволі симпатичний юнак, він люб’язно допоміг Наталі сісти в машину. Наталя назвала адресу ресторану і вони поїхали по зазначеному маршруту. Назарові, так звали водія, одразу сподобалась Наталія, йому завжди подобались старші жінки, Наталя була красива та тендітна, вона помітила, що молодий хлопець кинув на неї оком, але враз зловила себе на думці, що вона заміжня, і навіть думати про якусь близькість не варто. Гроші за поїздку Назар не взяв, Наталя зніяковіла, проте їй було приємно. Вони попрощались.

Наступного дня до Наталі подзвонив невідомий номер, вона впізнала цей голос — це був Назар, він запропонував їй зустрітись в кафе. Назар знав, що Наталія заміжня, проте йому було все одно, він не приховував своїх почуттів. Наталя погодилась на зустріч, як і на безліч інших зустрічей, вони часто бачились на «нейтральній» території, згодом їхні зустрічі переросли в щось більше. Вони не приховували один від одного своїх почуттів, чоловік Наталі не знав про такі походеньки дружини, проте, останнім часом почав запідозрювати, чому дружина так «розквітла».

Їхні «відносини» тривали досить довго, майже рік, проте з часом вони почали бачитись доволі зрідка, Назар пояснював що він знайшов нову роботу, і не має часу на зустрічі. Згодом він зовсім перестав відповідати на дзвінки Наталі. Одного дня Наталі на телефон прийшло повідомлення від Назара : «Вибач, ми більше не можемо зустрічатись». Жінка не стала розбиратись в цій ситуації, вона розуміла, що Назар молодий, він хоче нормальних стосунків, а вона не могла покинути чоловіка, та й великих почуттів до Назара не мала. Більше вони не бачились…

З того часу минуло 4 роки. Донька Наталії, Марія, повідомила мамі, що сьогодні хоче познайомити батьків з її хлопцем, це був перший раз, коли донька захотіла познайомити батьків зі своїм новобранцем. Коли Марія зі своїм коханим зайшли в будинок батьків, Наталія поблідла. Вона впізнала його, це був Назар…
– Мам, ви вже знайомі?, – донька одразу помітила тривогу та хвилювання матері.
– Так, я колись працював з твоєю мамою, — Назар збрехав, проте це було краще, ніж донька та чоловік дізнались всю правду.
Наталя запросила дітей до столу. Вони розмовляли, не подаючи вигляду, проте Назар часто ловив на собі погляд Наталі. Чоловік Наталі почав щось запідозрювати.

Наталя бачила як Назар любить її доньку, вона не хотіла псувати стосунки в сім’ї, тому вирішила поговорити з Назаром на одинці. Їхня розмова була досить довгою. Вони двоє зрозуміли, що ніколи не кохали один одного, то була просто миттєва пристрасть. Вони дійшли згоди, що не будуть розказувати про це доньці, аби не псувати їх міцні стосунки, пообіцяли один одному, що забудуть все, що було між ними.

Пройшов один рік. Назар зрозумів, що насправді кохає Марію, він зробив їй пропозицію руки та серця, подружжя зіграло весілля, згодом Марія дізналась, що вагітна. Наталя була рада цій звістці, для Назара вона стала прекрасною тещею, для їхніх дітей – люблячою бабусею.

Оцініть статтю
Наталя довго чекала, поки чоловік забере її після роботи, проте він не брав слухавки, вона викликала таксі. Водієм був молодий юнак, Назар, який закохався в жінку з першого погляду, вони не приховували своїх почуттів, проте через 4 роки все змінилось – Назар став її зятем