Навіщо народжувати двох дітей і по-різному до них ставитися?!

У моїх батьків 2 дитини, і я, на жаль, старший. Моя молодша сестра часто задирала мене, а я все біг розповідати матері. І знаєте, що вона робить? Звісно, нічого! Я ж старший, а до того ж хлопчик! Через це я ненавuджу свою молодшу сестру. Коли скажу щось Оксані, звичайно, отримую прочухана то від мами, то від батька, адже ображати малих не можна. Сестра вчилася жахливо, двійка на двійці, неакуратна, але хто на то звертав увагу?

Батьки часто дорікали мені у всьому. Як я не намагався їм догодити, вони вдавали, що нічого не сталося, і уникала розмови. Часто почувався самотньо. Я розумію, що це звучить безглуздо, але мені завжди була потрібна допомога. Звичайно, що ніхто не міг підказати, як же правильно себе поводити у такій ситуації, тому ось так і пройшло все моє дитинство.

Зараз ми уже підросли, але стосунки так і не налагодились, оскільки все як завжди, молодшій – найкраще. Щоб ви розуміли, батьки повністю оплатили Оксані університет та на додачу придбали квартиру в іншу місті, аби та не жила в гуртожитку або орендувала маленьку та однокімнатну. Мені ж, ще під час вступних екзаменів, поставили умову: або вступаю на бюджет, або забуваю про вищу освіту, адже платити вони за неї не планують. До тепер не можу цього пробачити.

Я завжди мріяв стати журналістом, але через високий конкурсний бал так і не пройшов туди. Вступив на факультет історії. Все ж краще як нікуди. Своєю чергою, сестра навчається у медичному університеті, на платній основі! Ось так, якась неймовірно дитяча образа сидить у мені уже декілька років. Про житло просто мовчу, адже змушений працювати у нічну зміну в контакт-центрі аби оплатити орендовану квартиру.

Я мріяв, як скоріше переїхати від батьків, особливо від мами. Мені соромно за ці слова, але що я можу вдіяти з тим, що їх люблю, божевільно, готовий за них життя віддати, не роздумуючи, а до мене такого відношення немає. Іноді уже відчував, як негативні почуття з кожним днем зростали, агресія та образа накопичувалися, і все через найрідніших людей.

Батьки кажуть, що чоловік, повинен забезпечувати себе самостійно й у житті не пропаду, а сестра дівчинка – їй допомога потрібна. От як я повинен себе забезпечувати у 17 років? Звичайно, багато хто у такому віці підробляють офіціантами, кур’єрами й таке інше, і я не виняток! Але оплатити навчання коштів все ж не вистачало! От навіщо народжувати 2-х дітей і так по-різному до них ставитися!

Оцініть статтю
Навіщо народжувати двох дітей і по-різному до них ставитися?!