Навіщо завжди переймати когось своїми просьбами?

У мене є дивна подруга, з якою я знайома уже понад 10 років. Ми разом навчалися у школі, дотепер підтримуємо зв’язок. Проблема у тому, що Діана завжди про щось у мене просить. То потрібно їй позичити плаття у ресторан, адже їй подобається саме моє, яке я придбала нещодавно. Часто доводиться давати їй гроші у борг, які іноді не повертаються. То потрібно посидіти з її 3-річним сином, то вигуляти собаку, то приглянути за котом, то з’їздити разом із нею в інше місто на якусь конференцію, бо їй самій нудно. Ви не подумайте, що я така погана подруга, проте у мене також є своє життя. Окрім того, коли допомога потрібна мені, – Діана завжди зайнята.

Чоловік каже перестати з нею спілкуватися, а я не можу, адже вона моя найближча подруга. З нею весело проводити час, однак я дуже стомилася від її постійних просьб. Особливо, коли це стосується коштів. От не розумію цього, навіщо завжди позичати? Краще перечекати заробітної оплати, чи  заробити на стороні, якщо так потрібно. У наш час можливостей є багато.

Так склалося, що я живу більш забезпечено, ніж Діана. Відмовити не можу, адже тоді незручно себе відчуваю. Подруга, буває просить у борг по 2 рази на місяць невеликі суми. Вона то захворіла серйозно і в неї на ліки не вистачає, то останній день заплатити кредит, то останній день знижок і Діана зобов’язана придбати пару взуття та нову сумочку!

Одного разу я сама потрапила у скрутне становище, сильно простудилася. Чоловік поїхав у відрядження, сина віддала матері, адже мені не вистачало сил приглядати за ним. Лікарства закінчилися, тож на думку одразу прийшло подзвонити Діані, аби та привезла, дуже не хотілося з температурою виходити на вулицю.

І що ви думаєте? Подруга так і не приїхала, сказала, що у неї важливі справи. Як потім вияснилося, у той момент вона збиралася на побачення з якимось хлопцем, здається, познайомилося з ним через соціальні мережі. Ну хіба було складно навіть дорогою занести мені ліки? Живемо ми, до слова, на сусідніх вулицях.

Не знаю, як правильно вчинити. Не зважати і продовжувати з нею спілкування чи краще не псувати собі настрій та забути про ту людину, що скажете?

Оцініть статтю
Навіщо завжди переймати когось своїми просьбами?