Не думав, що моя мама на таке здатна.

Я знав, що моя мати недолюблює дружину, але не думав, що це настільки серйозно. Ми планували дитину. От і невдовзі Каріна, так звали мою жінку, завагітніла. Ми вирішили піти у наш приватний перинатальний центр у місті і дізнатися як протікає вагітність, який термін і чи все добре. Але там сказали прийти трохи пізніше,  оскільки ще нічого не видно, бо вагітність на дуже ранньому етапі. Я дуже чекав цієї дитини, так само як і моя дружина, тому хотів бути переконаний у тому, що дійсно немає ніякої загрози. Попросив свою маму записати Каріну на огляд до лікаря, якого вона знала. Мама мала багато знайомих тому і сказав їй, щоб зробила запис нам. Кохана спочатку не хотіла йти, бо знала як насправді відноситься до неї свекруха, але я постарався вмовити її. Надіявся, що це справді хороший спеціаліст. Але треба було спочатку дізнатися хто він саме. Шкода, що я цього не зробив.

Ми з Карінкою довго чекали на той момент, коли нарешті підемо в клініку. Але тут зранку, саме тоді, коли  мали йти на огляд до мене зателефонувала мама і сказала взяти з собою більше грошей. Я мало здивувався цьому. Подумав собі, а можливо цей лікар такий дорогий, бо він і справді фанат своєї справи і має все необхідне для якісного обстеження. А от дружину це настрожило, бо вона знала, які приблизно ціни і скільки коштує такий огляд. Ми приїхали, гроші я дав своїй матері. Зайшли в кабінет. І я бачу що щось не так з моєю коханою. Вона була дуже здивована побачивши всі прилади, якими користується лікар. Тихенько на вухо сказала мені, що тут все старе і що, напевне, вже ні в одній лікарні немає такого обладнання.

Невдовзі лікар сказав нам, що вагітність протікає не дуже добре. Термін, який підрахувала дружина не сходився з терміном, який бачив цей спеціаліст. А ще він сказав, що виносити дитину буде дуже важко і якщо малюк не має появитися на світ, то так тому і бути. І тут у кабінет заходить моя мама і починає казати лікареві, щоб оглянув ще сечовий міхур моєї Каріни.

Ми з дружиною не розуміли для чого це, бо переважно при вагітності таке ніхто не робить. Але моя мама настояла на своєму і лікар почав оглядати ще раз Каріну на ультразвуковому дослідженні. І виявив неабиякі проблеми у неї. Ми настрашилися, вийшли з кабінету і дуже засмутилися. Та й ще й моя мама почала виговорювати різні дурниці, мовляв вам не потрібно цієї дитини. Нехай Каріна йде і позбувається малюка. Але ми її чомусь взагалі не слухали. А на наступний день просто поїхали обстежитися в іншу лікарню і ви не повірите, там діагноз не підтвердився. Після чого, я одразу зустрівся зі своєю мамою і висловив їй усе,що про неї думаю. Я розумію можна недолюблювати свою невістку, але щоб настільки, щоб позбавляти її найдорожчого. Чесно,  не чекав такого від неї. Зараз ми не спілкуємося. А вагітність ми з Каріною зберегли і дуже цьому раді. Мама періодично ще мені телефонує, але бажання з нею говорити і спілкуватися взагалі не має. Такі люди не змінюються.

 

Оцініть статтю
Не думав, що моя мама на таке здатна.