Не викидайте апельсинову кірку.

Цедра апельсина використовується в основному в кулінарії, але тим не менше все-таки, в більшості випадків ми зазвичай викидаємо апельсинову шкірку, яку вважаємо не потрібною і не дооцінюємо її.
Але справа в тому, що апельсинова кірка має велику кількість корисних якостей і може бути застосована в нашому побуті – звичайно, якщо ми творчо підійдемо до цього питання.

Ароматична свічка. Несподівано.
Завдяки тому, що апельсинова кірка має сильний цитрусовий аромат, вона є чудовою основою для виготовлення ароматичної свічки, для створення приємної та романтичної атмосфери в домі.

Блиск нержавіючого посуду.
Кислота,яка міститься в апельсиновій кірці, є прекрасним засобом, яке дезінфікує і додає блиск поверхням з нержавіючої сталі.

Природній підсилювач смаку.
Це один з найцікавіших способів застосування апельсинових кірок.
Їх цедра здатна підсилювати смак і надавати неповторний аромат їжі.
Натріть цедру апельсина і використовуйте її, щоб поліпшити аромат м’яса, десертів або тортів. Просто додайте її при приготуванні тогї чи іншої страви в соуси, креми, тісто і т.п. Також кірка прекрасно підходить для ароматизації чаїв і фруктових коктейлів.


Натуральний репелент. Обнадійливо.
Комарі і багато інших комах дуже чутливі до сильних запахів цитрусових. Користуючись цим, ви можете зробити домашній екологічно безпечний репелент, який дозволить вам відлякувати комарів, коли ви знаходитесь на природі.

Еко-освіжувач повітря
Цей оригінальний екологічний освіжувач видає дивовижний аромат і дозволяє створити в будинку прекрасну атмосферу. Також прекрасно підходить для ароматизатора холодильника.

Дезодорант для взуття.
Аромат цитрусових ідеально підходить для нейтралізації неприємних запахів, викликаних потом і бактеріями, які набуває взуття під час носіння.

Скраб для тіла.
Перевага цього природного скрабу полягає в тому, що він допомагає контролювати надмірне виділення шкірного сала і ефективно усуває омертвілі клітини, відбілюючи шкіру.

Ну що, нам вдалося здивувати вас? І це тільки частина можливостей апельсинової кірки.

 

Оцініть статтю
Не викидайте апельсинову кірку.