Не збираюся будувати сім’ю з чоловіком, який на всьому економить!

Знаєте я завжди хотіла жити в достатку і ні в чому собі не відмовляти. Мене навчили так ще з дитинства батьки, які непогано заробляли й жили в розкоші. Ні, ми не були багатими, але й ніколи не економили на всьому. Могли просто зірватися, зібрати речі за 2 дні й поїхати на недешевий курорт, а там витратити всі збереження на одяг та розваги, адже гроші можна заробити ще, а емоції залишаються на все життя.

Нещодавно я вийшла заміж за чудового хлопця, працьовитого і все одно, що з дуже простої сім’ї. Що він, що я заробляємо чималі гроші. Уже придбали самостійно квартиру та машину. Харчуватися можемо делікатесами та подорожувати хоч всім світом. Проте Андрій дуже економний. Я розумію, коли раціонально витрачати сімейний бюджет, але ж не відмовляти собі у всьому, тримаючи стопку грошей під подушкою!

Андрій хоче назбирати на ще більше житло, можливо, навіть придбати свою ділянку землі за містом та збудувати там котедж. А ще відкладає на «чорний день», хто знає, що буде завтра, раптом його компанія збанкрутує і ми не будемо мати, що їсти. Мені аж смішно з цього! По-перше, неможливо, щоб нас обох одночасно звільнили з роботи. По-друге, мій чоловік неймовірно крутий спеціаліст у сфері програмування, його візьмуть з руками й ногами у будь-яку міжнародну компанію. Без роботи не залишиться!

Чесно кажучи, я не можу жити на етапі постійної економії. От навіщо нам зараз котедж за містом? Що ми там будемо робити? Навіть дітей не плануємо у найближчі 3-5 років. Я б хотіла насолоджуватися молодістю, побачити увесь світ, не вибирати: купити хліб за 40 грн, чи зекономити й придбати за 20. Минулих вихідних подруга порадила мені неймовірне місце на Середземному морі! + 30-денний круїз. Я так загорілася, що одразу побігла до Андрія з пропозицією взяти відпуск на місяць та відправитися на відпочинок!

І що ви думаєте? Отримала у відповідь, що це величезні трати, ми собі такого дозволити не можемо, адже це займе більшу частину нашого сімейного бюджету, а потім що? Прийдеться все відпрацьовувати. Ну це просто неймовірно! Я не витримала і зчинила скандал, сказала, що якщо він так вважає, у відпуск поїду лише я, можливо, візьму із собою подругу, а він нехай сидить вдома та відкладає далі ті папірчики, які ніколи не замінять йому щасливого життя! Зібрала всі свої речі та переїхала спершу до готелю, а потім повернулася до батьківського дому.

Андрій кожного дня мені телефонує, хоче помиритися. Я сказала, що придбала 2 квитки на літак та забронювала готель. Якщо він хоче все повернути, нехай приїжджає через тиждень до аеропорту, буду його чекати там із валізою. Йому явно це не сподобалося, проте якщо чоловік не з’явиться у назначений час, скоріш за все, подам на розлучення. Не збираюся жити із такий скнарою усе життя і будувати у майбутньому велику сім’ю!

Оцініть статтю
Не збираюся будувати сім’ю з чоловіком, який на всьому економить!