Недовіра, яка може зруйнувати сім’ю.

Моя дружина вже переходить всі межі. Ми з нею живемо приблизно рік. Зіграли весілля. Я переїхав жити в її квартиру. Ця квартира дісталася їй від тітки. Мами у Оксани, так звали дружину, не було, її виховувала тітка. А у тітки не було ні дітей, ні чоловіка, і тому квартира перейшла у спадок  Оксані. Така вже була воля тітки. Потім, тітка з Оксаною, пожила ще трохи у цій квартирі і згодом померла, але це ще було до нашого з нею знайомства. Квартира гарна, Оксана зробила гарний ремонт там. Облаштувала все новітніми меблями. Мені все подобалося. Працювала моя дружина адвокатом.Посада в неї, звичайно, престижна. Спочатку мені подобалося те, чим займається Оксана. Але пізніше вона вже забагато часу почала приділяти роботі. Я не знав, що зробити, щоб дружина більше уваги приділяла мені.

Я також багато працював, але все ж знаходив час на сім’ю. Я був головою міської адміністрації в місті, якому ми з Оксаною проживали. Якось Оксана організувала нам романтичну вечерю. Я здивувався, звідки ж це у моєї дружини з’явився на таке час. Під час вечері, Оксана повідомила мені прекрасну новину. У нас буде дитина. Оксана почала розповідати про свої плани на дитину. Ми розмовляли про вибір коляски, коли на родиться малюк, про одяг і ігри, які ми будемо грати з ним. Оксана почала все менше і менше часу приділяти роботі, а невдовзі взагалі взяла лікарняний, а там потім вже й оформила декрет. І сиділа вдома, чекала поки народить. Якось я прийшов додому і повідомив дружині, що мушу відпралятися у відрядження,  в інше місто. Дружина з сумом подивилася на мене, але я повинен був їхати, нічого змінитися не могло.

На наступний день, Оксана допомогла зібрати мені валізу і я поїхав. Недоїхавши навіть до місця призначення, Оксана почалала телефонувати мені декілька разів. Питатися де я, з ким, а чи немає біля мене жінок. У якому купе я їхав у поїзді і багато таких безглуздих запитань. Я приїхав у готель, поселився. Тут бачу, знову телефонує Оксана і просить встановити собі на телефон програму, яка відслідковує місце знаходження людини. Мене це обурило, я розумів, що вона мені не довіряє. І навіть не думав встановлювати цю пограму. В мене ще дуже багато справ було, різні переговори, конференції. Додому маю повернутися через тиждень. І тоді, я вирішив поговорити з дружиною і розставити всі крапки над і.

 

Оцініть статтю
Недовіра, яка може зруйнувати сім’ю.