Неnавuджу свою роботу, але пропрацював на ній сорок років!

Чи це зараз час такий, чи люди такі нещасн1, але ми живемо у світі, де для того, аби просто жити, потрібно важко працювати. Я вже не говорю про нормальний рівень життя!

Слюсарем-ремонтником я пропрацював сорок років! Про підвищення і що це таке я навіть ніколи не чув, але мої начальники змінювались дуже часто — це переважно були дітки багатих батьків, яких впихали, аби ті удавали, що вони працюють.

Директор наш — справжній нелюд! Не буду називати назву фірми, думаю, що у більшості підприємствах так! І це жахливо. Чому люди такі жорстокі? Чому чоловік, який сам не досяг своєї посади, а з допомогою грошей чи батьків, чи впливових зв’язків, має право кричати та керувати чесним нардом, які старанно виконують свою роботу?

Так і я, пропрацював пів життя на роботі, яку ненавиджу. Нещодавно вийшов на пенсію — вона, звісно ж, мізерна.

Скільки років працювати на роботі — і нічого не досягти. Ви, напевно, запитаєте : “Чому ж не знайшов іншу роботу?”.

“Боявся!” – така моя відповідь. В мене велика родина, двоє синів і дві доньки. Заробітна плата була більш менш нормальна, на життя вистачало. Постійно думав, як тільки звільнюсь — більше не знайду роботи з такою заробітною платнею. Так і пропрацював пів свого життя.

Порада молодим людям — шукайте роботу, яка вам до душі. Можливо, заробітна плата була маленькою, але якщо то ваша справа, і ви нею горите — обов’язково досягнете успіху. Це набагато краще, аніж працювати на роботі — від якої нудить, ще й так важко. На роботі я втратив і роки, і своє здоров’я.

А скільки нещасних випадків було на підприємстві, аж згадувати страшно!

Зараз трохи й радий, що нарешті вийшов на пенсію, хоч і пенсія мала, та відпочину він такої каторжної роботи з такими нелюдами!

 

Оцініть статтю
Неnавuджу свою роботу, але пропрацював на ній сорок років!