Нещодавно я дізналася шокуючу новину від своєї подруги

Ми знайомі з самого дитинства, у мене ближче, ніж вона нікого не було, можна сказати, їли з однієї тарілки. У неї було багато важких періодів, і я завжди була поруч, бувало таке, що мчала по дзвінку, якщо їй погано. Наталя вийшла заміж перша, ще років 7 назад, але ніяк не могла завагітніти.

Ось одного дня, вона повідомила мені, що їде на відпочинок з чоловіком, а коли повернеться – не знає. Спершу ми спілкувалися регулярно через інтернет, а потім все рідше і рідше. Взагалі у мене виник такий дивний стан, немовби відчуття, що вона ніби закрилася в коконі, і не хоче ділитися нічим зі мною. Відповідала швидко і сухо, дуже коротко.

Пройшло близько пів року, перш ніж Наталя повідомила, що повернулася додому. Я одразу запропонувала зустрітися, але вона не поспішала з цим. Ледь знайшовши час один на одного, ми домовилися побачитись в одному з місцевих кафе. І знаєте що?! Подруга прийшла не одна, а з дитиною! Як сказала, – її рідною дочкою! Я просто в шоці! Хоч не вірю, що дитина її.

Можливо, вони з чоловіком вдочерили, або знайшли сурогатну матір.

Як би ви поставилися до такої ситуації, якщо ваша найближча подруга, приховала свою вагітність, а далі народження дитини. Усі ж 9 місяців обманювала, відмовлялась від зустрічей, майже не писала і не дзвонила.

Оцініть статтю
Нещодавно я дізналася шокуючу новину від своєї подруги