Нетипова багатодітна родина виховує 12 дітей

У день весілля з Робіном 43-річна Бетті повірити не могла у те, що народить і виховає стільки молодого покоління. В нетипової американської родини зараз – п’ятеро дочок та семеро синів.

Наймолодшому хлопчику Ґабрієлю 1,5  роки, а найстаршою є його 16-річна сестра Рейчел. Мешкає велика родина у двоповерховому будинку з цегляною альтанкою та квітучим садом. Цей дім батько сімейства купив, коли народилася п’ята дитина.

Робін і Бетті не планували настільки розширювати свій родовід. Однак за словами дружини, із появою кожного нового члена сім’ї, батьки ставали ближчими та більш повноцінними. А за постійними хатніми клопотами, щоденними вересками мати й помічати перестала , як на світ з’являвся ще один малюк.

Подружжю насамперед пощастило з сусідами. Всі мешканці товаришували сім’ями, влаштовували часті спільні пікніки. З Бетті були поруч такі ж матусі, які заходили до неї, коли жінка сама залишалася на господарстві.

У той час Робін працював автомеханіком. Робота його була дуже вигідна, оскільки приносила чималий прибуток, особливо в зимову пору. Тепер у чоловіка своя автомайстерня. Хоче, щоби сини перейняли його фах, потроху вчить старших азів обслуговування і ремонту машин.

Встають батьки дуже рано. О п’ятій уже на ногах. Рейчел подає чоловіку швидкий сніданок, а потім починає готувати на ціле сімейство. Заразом і обід варить, бо так економить час. Зранку одягає і годує молодших. Тричі на день мусить закидати одяг до прання, двічі пилососить. Старші у всьому допомагають.

За численними клопотами й не помічає, як день проходить. Однак жінка щаслива, бо ця робота їй у радість.

Оцініть статтю
Нетипова багатодітна родина виховує 12 дітей