Невдале знайомство.

Лариса жила сама, в двохкімнатній квартирі, яку батьки їй подарували ще на повноліття. Переїхала вона туди жити, зовсім недавно. Зараз їй двадцять п’ять. Батьки хотіли, щоб дівчина трохи піднялася, стала на ноги, почала заробляти гроші. А тоді, змогла йти жити від них окремо. Тобто, до цього часу, Лариса жила ще з батьками. Вона закінчила успішно, академію мистецтв. Знайшла собі чудову роботу. Вона, можна сказати більше свого робочого часу, проводила вдома, аніж в офісі. Бо робота така, що не потребує якогось певного, оприділеного робочого місця. Лариса працює за комп’ютером, а вірніше завжди з ноутбуком. Тому працювати вона могла будь- де. Ця робота почала приносити їй пристойну зарплатню. І тоді батьки дівчини були впевнені, що донька зможе прожити сама на квартирі, і з легкістю її відпустили. В своєму помешканні, Лариса завжди підтримувала чистоту і порядок, хоч і була творчою особистістю.

А як то кажуть, такі люди живуть у безладі. Проте це було сказано не про Ларису. Дівчина мала ще додаткове хобі. Вона дуже любила готувати. І їй це  із задоволенням вдавалося. Якось на своє день народження, вона запросила батьків, тітку, сестру з чоловіком і двох подруг. Накрила красивий стіл, які тільки страви на тому столі не були. І шашлик, і запечені овочі, і млинці з різними начинками. А на десерт, Лариса приготувала смачний торт, який красиво оформила. Гості були в захваті, від того як смачно готує Лариса. Всі її хвалили,  казали, що вона може йти працювати у будь- який ресторан. І її обов’язково візьмуть на роботу. Всі посміялися, пожартували і розійшлися по домівках.

Все ніби добре було в дівчини, тільки от розуміла Лариса, що роки йдуть, хотілося вже б і дітей, і чоловіка. А знайти другу половинку, поки що не виходило дівчині. Якось подруга Лариси, прийшла до неї в гості. Вони почали розмову на рахунок чоловіків, і подруга порадила Ларисі, сайт знайомств на якому, вона познайомилася зі своїм хлопцем і вони зустрічаються вже понад два роки.

Лариса вирішила спробувати і зареєструватися там. І з першого разу, їй вдалося знайти людину, з якою цікаво було переписуватися. Зовсім за короткий час, Лариса вирішила запросити хлопця в гості. Він жив від неї трохи далеко, тому мусив їхати, на поїзді. Лариса показала всі свої вміння смачно готувати, знову ж таки накрила стіл і очікувала на гостя. Хлопець спочатку, виявився добрим, було з ним про що поговорити. З’їв майже все, що приготувала Лариса і попросив добавки. Лариса, вирішила піти з ним у супермаркет і поповнити запаси їжі. Як думала дівчина, хлопець хоча б половину суми дасть за продукти, але ж ні. Вони все купили і пішли додому. По дорозі Арсен, так звали гостя Лариси, зайшов тільки в пивну будку і взяв дві літри пива, до вечері. Лариса, була ображена, і виставила цього скупого молодика за двері і йому вистачило ще совісті сказати:- Там в холодильнику, залишилося моє пиво, то за мої гроші куплене.
Ларису ще більше рознервував цей Арсен, вона хлопнула дверима і остаточно вирішила, що сайт знайомств, це не для неї.

 

Оцініть статтю
Невдале знайомство.