Невістка сказала, що я стала для неї Янголом у важкий період її життя

Мій єдиний син одружився понад 5 років тому. З невісткою відносити не лагодилися з найпершого дня знайомства. Андрій став на сторону своєї дівчини, тому я не стала переходити їм дорогу. Ось так і жили, до одного неочікуваного дня.

Невістку звати Роксолана, вона старша за мого сина на 4 роки. Це перше, що мені не сподобалося у їхніх стосунках. Окрім того, дівка вона зовсім невчена: з університету вигнали, то ж вищу освіту так і не отримала. За роки подружнього життя, Роксолана так і не знайшла собі роботу. Каже, що працює через соціальні мережі. Та хіба то робота? Правда, після чергових суперечок, я вирішила, що це не мої справи, якщо син щасливий – то нехай все буде як є.

У мене велика трикімнатна квартира, проте діти захотіли жити окремо і переїхали на орендовану. Чесно кажучи, це мене навіть образило, адже хотілося скрасити своє самотнє життя, а син взяв і покинув мене. Пощастило хоча б у тому, що мені вдалося виховати люблячу дитину і він ніколи не ігнорував свою матір, все ж я його мати, і ніхто ніколи не повинен впливати на нього відносно мене, навіть улюблена жінка.

Ось минуло уже роки 4 з дня їхнього весілля, ми із невісткою не спілкувалися ніяк, тільки Андрій дзвонив. Потім я дізналася, що Роксолана чекає на дитину. Я така була рада! Перші онуки на підході, як раптом невістка потрапила до лікарні. Навіть не думаючи, зірвалася, приїхала і весь час була поруч, допомагала, купувала ліки, готувала їсти для неї й сина, який повинен був увесь час пропадати на роботі, аби оплатити все лікування.

На щастя, за кілька місяців Роксолана народила здоровеньку дівчинку. Покликавши мене на свято в честь дня народження, невістка вирішила щиро мені віддячити. При всіх гостях невістка подарувала мені золотий кулончик із зображенням Янголятка, сказавши, що я стала ним для неї у той важкий період життя. Це було дуже зворушливо, я навіть не зрозуміла, коли почала плакати.  Здавалося, що Роксолана дивиться на мене так, немов би рідна донька.

А далі, діти покинули ту орендовану квартиру та переїхали до мене. Наші відносини налагодилися. Я бавлюся з онучкою, поки діти будують кар’єру. Як добре, що все повернулося на свої місця і ми стали великою та дружньою родиною.

Оцініть статтю
Невістка сказала, що я стала для неї Янголом у важкий період її життя