Новий чоловік колишньої дружини не давав мені спілкуватися із рідним сином, тому я відсудив його

Всім привіт, хочу сьогодні розказати вас свою історію. З дружиною ми розлучилися понад рік тому, проте до тепер воюємо за право бачитись із нашим єдиним сином. І щоб ви розуміли, суперечки відбуваються не з Танею, колишньою дружиною, а з її новим чоловіком. Всі його аргументи зводяться до того, що маленький Ваня повинен забути мене і називати татом його, і тоді вони з Танею зможуть жити як справжня сім’я, не згадуючи минулого. Як вам таке?

Після розлучення син одразу став жити з колишньою дружиною, я старанно виплачую аліменти, але новий чоловік Петро не дав навіть привітати Ванюшу із днем народженням. Прийшлось таємно передати подарунок через виховательку у дитячому садку. Не знаю, що відбувалося надалі, можливо, та іграшка давно на смітнику, завдяки Петру.

Справа доходить до лайок та бійок. Спершу я не наполягав на своїх правах, щоб не травмувати сина сценами сварок батьків, але так не може продовжуватись нескінченно.

 

Довелося найняти адвоката, який сказав мені, що батько, який проживає окремо, все одно має законне право спілкуватися з дітьми й виховувати їх. Право спілкування стосується і всіх родичів: дідусів, бабусь, братів, сестер та інших. Розірвання шлюбу між батьками та навіть відсутність шлюбних зв’язків не впливає на це. Тож я подав всі документи до суду, по-перше, за перешкоджання моєму спілкуванню із Ванюшею, а по-друге, для перегляду справи щодо з ким буде проживати син.

Знаєте, якби Петро мав більше розуму і коротший язик, я б програв цю справу. Однак, зважаючи на поведінку нового чоловіка Тані, суд вирішив, що Ваня буде проживати зі мною зі збереженням права на зустрічі лише з мамою, без нового чоловіка. Ось так!

Зате тепер я щасливий разом із сином. Ми чудово справляємося і немає більше ніякий бійок за дитину, адже Петро змирився із цим рішенням, а, можливо, навіть зрадів, що позбувся пасинка.

Оцініть статтю
Новий чоловік колишньої дружини не давав мені спілкуватися із рідним сином, тому я відсудив його