Олег знайшов свого майбутнього сина на смітнику

Олегові 42 роки, він успішний бізнесмен, власник великої мережі магазинів по всьому місту, має квартиру в центрі столиці. Здавалося б, про що ще можна мріяти, але Олег все ж таки давно мріє про створення міцної родини.

Охочих бути дружиною такого завидного холостяка безліч! Олег був навіть одружений, проте дружина покинула чоловіка, зрадивши йому з найкращим другом, вона завжди хотіла дітей, але Олег безплідний, він не міг здійснити мрію колишньої дружини, але дуже того хотів.

Після розлучення минуло 4 роки, але Олег все ж залишався самотнім. Він припинив вірити жінкам, підла зрада дружини поранила його в саме серце, він не очікував такого ножа в спину. Олег довго лікував своє безпліддя, проте лікарська допомога виявилась безсильною. Чоловік навіть хотів взяти малюка з дитячого будинку, але друзі його переконували та застережували, щоб він того не робив.

Одного разу, повертаючись з роботи, чоловік почув гучний дитячий плач. Олег припаркував машину, і вирішив дізнатись, звідки лунає крик. Спочатку він подумав, що то крик кішки. Звуки долинали зі сторони сміттєвих баків, і Олег рушив туди. Він відкрив кришку контейнера і був вражений! В маленькому згортку лежав крихітний малюк, дитина одразу ж припинила плакати, коли побачила Олега.

Олег був наляканим, деякий час він стояв як вкопаний, він не міг повірити, що відбувається з ним. Та все ж, прийшовши до тями, чоловік швидко та обережно дістав малюка зі сміттєвого бака і поспішав до своєї машини. Автоматично він зрозумів, що потрібно їхати в лікарню, адже не відомо, скільки немовля пробуло в тому жахливому місці.

По дорозі в машині малюк заснув, він був втомлений, адже довго плакав. Олег був шокований, він не розумів, яка жінка могла так вчинити зі своїм немовлям.

Приїхавши до лікарні, Олег дізнався, що цей хлопчик виявився абсолютно здоровим, лікарі встановили, що малюкові немає навіть трьох місяців. Олег був радий, що врятував життя маленькому хлопчику.

Олег повернувся у свою квартиру і довго не міг прийти до тями, він весь час думав про малюка, чоловік здогадувався, що хлопчика віддадуть в дитячий будинок.

Наступного дня Олег вирішив навідати свого старого знайомого, який працював на посаді майора поліції. Через свої вагомі зв’язки Олег домігся, аби йому віддали хлопчика на всиновлення. Олег міг би всиновити іншу дитину, але саме цей малюк запав йому в серце, чоловік вважав, що це знак долі.

Пройшло шість років, чоловік сам виховує Михайлика, він невимовно радий, що колись зробив такий важливий вибір, і сама доля послала йому цього хлопчика. Михайлик дуже здібний та талановитий хлопчина, він схожий на свого, все ж не рідного батька. Знайомі Олега не вірять, що він всиновив цього хлопчика, і кажуть, що Олег їм щось не договорює, тому що хлопчик має надзвичайну схожість зі своїм татом. Сам Олег оголосив всім, що його серце розтануло, і він нарешті знаходиться в пошуках для Михайлика майбутньої мами, і по сумісництву — люблячої та уважної дружини.

Оцініть статтю
Олег знайшов свого майбутнього сина на смітнику