Передумав із-за ліків

Сашко з Наталею були разом вже два роки. Жили вони досить мирно, без особливих нервів та сварок. Наталя, звісно, хотіла заміж, але Сашко не поспішав робити пропозицію, тягнув і уникав цієї теми.

Він вже був невдало одружений, розлучення було болісним і неприємним. У нього з колишньою дружиною підростав син. Наталя йому дуже подобалась – вродлива, гостра на слівце, хороша господиня, не лінива, але скандальна, могла істерику влаштувати на рівному місці.

Наталя вже плавно підводила Сашка до офіційної пропозиції, діватися йому було нікуди, але все пішло не за планом. Сашко поїхав на пару днів за місто на турнір з волейболу. Наталка ж придумала собі дівчаче дозвілля – зустріч з подругою, шопінг, похід в спа-салон та інші приємності.
На змаганнях Сашко травмувався, потягнув зв’язку на нозі. На жаль, потрібних ліків на турбазі не знайшлося. Сашко подзвонив Наталці і попросив привезти уколи, мазь та еластичний бинт, вона ж на машині, а їхати всього 30 хвилин. Наталя уважно його вислухала, пожаліла, але не приїхала, мовляв, або викликай швидку, нехай вони тебе шпиталізують, або попроси, друзів-спортсменів, це буде швидше, бо вона дуже зайнята .

Сашко і образився, і розлютився одночасно, хоча товариші його заспокоювали. Ситуація ж не критична. Ми і ліки привеземо і ще й пивко купимо. Проте, Сашко, був іншої думки.

«Родина, для мене, це небайдужіть один до одного. Я б для Наталки все зробив, мене, навіть просити не прийшлось…. А що ж буде далі?
Друзі Сашка не розуміють. Жінка вона непогана, ну так сталося, а ти нагнітаєш….
Любі друзі, а ви якої думки? Чи варта ситуація кардинального рішення? Чи Сашко все дуже перебільшує, і нічого страшного не відбулося?

 

Оцініть статтю
Передумав із-за ліків