Песик Отіс та собачка Мікі потоваришували

Ця історія дуже зворушлива, і вкотре доводить, що собаки також мають багато людських рис. Історія про неймовірну дружбу двох песиків.

Собачка Мікі живе навпроти квартири песика Отіса. Вони живуть у двох різних будинках, проте це не заважає їхній дружбі.

Якось, провітрюючись на балконі, песик Отіс помітив навпроти собачку Мікі. Він почав дуже сильно лаяти, господарі Отіса злякались, вони спочатку не зрозуміли, чому їхній пес так лає, але потім побачили, як навпроти них виглядає така ж перелякана Мікі.

В місцевому парку, коли господарі вигулювали своїх тваринок, домашні улюбленці познайомились. Спочатку Отіс обнюхав Мікі, та ж насторожливо чекала, поки той познайомиться з нею. Господарі тваринок також познайомились, як виявилось, їхні улюбленці майже однакового віку!

Песики розійшлись по своїх домівках, але ввечері господарів собачки Мікі чекав несподіваний сюрприз. Вони вже почали готуватись до сну, аж ось біля вхідних дверей почули гавкіт песика. Коли вони відчинили двері, на порозі стояв захеканий Отіс. Господарі посміхнулись, і впустили Отіса, Мікі була дуже рада такому гостеві!

Пізніше до квартири Мікі зателефонувала власниця Отіса, і сказала, що її песик втік. Яка приємна звістка її чекала, коли та дізналась, що Отіс був у її нових знайомих. З того дня Отіс і Мікі майже нерозлучні!

 

Оцініть статтю
Песик Отіс та собачка Мікі потоваришували