Підтримка близьких робить нас сильнішими.

Маша росла в селі. Батьки дівчинки мали власну справу, займалися підприємництвом. Хоч вони й жили в сільській місцевості,  проте заробляли добре. Маша жила в достатку. Дівчинка виросла закінчила школу і дуже хотіла стати дизайнером одягу. Була можливість вступити в коледж у місті, яке недалеко розташоване від села. Але мама її була проти, казала, щоб Маша вступала в економічний університет. – Машо, ти думаєш закінчиш свій коледж і одразу знайдеш роботу, куди ти підеш зі своїм дипломом?
-Кому ти потрібна?

Маша засмутилася, адже в неї дійсно виходило гарно малювати і створювати красиві образи.
-Ось у нас з татом власний магазин, підеш навіть до мене працювати або продавцем, або бухгалтером іди вступай у престижний вуз, робота завжди знайдеться за такою спеціальністю.
Був день вступу, Маша нікого не слухала і спробувала пройти в коледж через конкурс. Вона успішно все зробила. Її прийняли вчитися на бюджетній основі.

Вона тільки повідомила батькам, що вже вступила. Батьки засмутилися, але все ж прийняли вибір дочки.
Вона переїхала в те місто, недалеко від села, де знаходився її навчальний заклад. Батьки допомогли зняти однокімнатну квартиру дівчині.
Маша старалася дуже уважно слухати лекції, вночі малювала і шила багато. Якось в коледжі оголосили конкурс на найкращий образ року. Дівчина захотіла взяти в ньому участь. Готувалася і з нетерпінням чекала. Настав день конкурсу, всі учасники приготували свої роботи, а також були запрошені діти й з інших міст. Цей конкурс відбувався на державному рівні.

Маша під час конкурсу познайомилася із хлопцем, який приїхав з іншого міста. Він їй дуже сподобався, також був талановитим і привітним . Вони стали говорити про відомих дизайнерів, про одяг. Машу дуже зацікавила ця людина. Валентин попросив у дівчинки її контакти, щоб продовжити дальше спілкування. Оголосили переможців у конкурсі. Маша зайняла перше місце. Вона була дуже рада цьому дню. В конкурсі перемогла, з чудовим хлопцем познайомилася.

З Валентином вони продовжували спілкування, він часто приїжджав до неї в гості. Вони гуляли, почали зустрічатися. Маша закохалася. Але доля вирішила подарувати ще одне випробування чи то подарунок Маші та Валентину. Невдовзі вона завагітніла. Вони з хлопцем були дуже раді цій новині. Дівчина вирішила повідомити батькам, що вони скоро стануть дідусем і бабусею. Але мама з татом не сприйняли нормально новину про вагітність. Особливо мама. -Я тобі казала, щоб ти не йшла туди вчитися, от і освіти нормальної мати не будеш щей дитину нагуляла. – сказала мама Маші.
Валентин прийняв цю ситуацію і забрав дівчину до свого міста. Зараз Маша виховує сина, щоправда житла свого немає, зате в любові з чоловіком і сином жити можна де завгодно. З батьками припинила спілкування. Підтримка близьких робить нас сильнішими.

 

Оцініть статтю
Підтримка близьких робить нас сильнішими.