Після 10 років спроб завагітніти та рішення про усиновлення, я народила четверо дітей

Я довго не могла завагітніти. Через цю причину розійшлася зі своїм першим чоловіком. Ми прожили разом понад 5 років і він не витримав. Дуже хотів дітей та велику сім’ю, а я не могла йому цього подарувати. Наскільки я знаю, лише за пів року після нашого розлучення, колишній одружився заново і одразу завів з новою дружиною дітей. Знайомі казали, що до цього часу, їх у нього уже троє. А в мене нічого не змінилося.

Приблизно за 3 роки я також вийшла заміж вдруге, за Анатолія. Він навпаки, не поспішав заводити тему про дітей, добре знаючи про мою ситуацію. Я навіть була рада, можливо, одного дня коханий зовсім запропонує усиновити малюка. Йшли роки, нам було за 30, коли Толік сказав, що пора думати про нащадків. У нас було пару десятків спроб, розпачу, сліз. На щастя, чоловік підтримував мене і ні разу не висловив докори.

Через 4 роки безрезультатних спроб, ми вирішили, що пора йти у дім малютки. Нехай краще подаруємо нашу любов та тепло дитині, яка цього чекає та потребує. Уже назначили дату та зустріч, як я зрозуміла, що щось не так. Зробивши тест, побачила 2 смужки. Ви розумієте? Загально мої спроби завагітніти досягли понад 10 років і тут, коли я вже змирилася, моя дитина вирішила, що пора появитися на світ.

Порадившись, я з Толіком все ж відвідали дитячий інтернат та удочерили маленьку дівчинку. Раз прийняли таке рішення, – значить так і буде. Її звати Христинка, дуже вихована дитина. Ви б бачили, як вона зраділа, що у неї ось-ось буде ще й братик чи сестричка.

Уже на першій діагностиці лікар повідомила нам, що у нас буде двійня, – хлопчики. Я не можу передати вам словами ті відчуття. Скільки років я прожила міряючи про дітей, велику сім’ю і тут раптом це все у мене буде. До народження ми уже встигли придбати усе: і десятки маленьких костюмчиків, і коляску, і два ліжечка. Здається, скупили увесь магазин на радостях.

Хлопчики народилися рівно у термін. У мене з’явилася на світ справжня мрія. Через три роки, а мені було уже майже 40 історія повторилася: знову вагітність і знову двійня. Все думаю, невже рішення про усиновлення так змінила хід подій? Зараз ми з Толіком щасливі батьки п’ятьох дітей: Христинки, Максимка, Петрика, Діанки та Назарчика. Ось так.

Оцініть статтю
Після 10 років спроб завагітніти та рішення про усиновлення, я народила четверо дітей