Після того, як я розірвала стосунки із хлопцем моє життя стало кращим

Стосунки із Назаром були дуже складні. Ми сперечалися майже щоденно, я не могла займатися улюбленими справами чи навіть вийти із подругами ввечері на прогулянки. Хлопець не відпускав мене до рідного міста, провідати батьків. Тож одного дня я просто зібрала речі та поїхала.

Ви думаєте, що сміливість до такого вчинку раптово сама з’явилася? – От і ні. Після 2-х років таких стосунків, я дізналася, що у Назара є інша дівчина. Можливо, саме тому він так контролював мене, адже сам вів подвійне життя. Я боялася розірвати із ним зв’язок, адже не знала, чим це обернеться. Назар був дуже імпульсивною людиною, яка легко виводилася на сварки.

Знаєте, після чергового суперечки з ним, мені захотілося сказати усе, що думаю і що знаю. У хлопця аж відняло мову від моєї поведінки, а я скористалася моментом і виїхала із нашої квартири назад до батьків.

Ідучи потягом додому, все крутилося у голові, як я тепер буду жити, адже навіть не пам’ятаю, якими були дні до знайомства із Назаром. Через декілька років, дивлячись назад у минуле, на ті події, я все більше розумію, наскільки було правильним рішення завершити ті стосунки.

Далі у мене почалося життя з чистого листа. Схудла на 9 кг, позбулася панічних атак, – стала щасливішою. Позбулася не просто відносин, а й токсичної сім’ї та токсичного мислення. Одним із головних досягнень вважаю відновлення гри на фортепіано, яке так не давало спокою Назару. Він завжди казав, що його дратують звуки такої музики, а потім зовсім виніс мій синтезатор на смітник.

Колишній стверджував, що я повинна носити лише закритий одяг, а тепер я самотня у короткому платті та страшенно щаслива.

Оцініть статтю
Після того, як я розірвала стосунки із хлопцем моє життя стало кращим