Після заміжжя переїхала жити до чоловіка, а тепер свекруха вважає, що я лише у гостях

– Ти тут не господиня і взагалі, це моя квартира, а ти лише у гостях – ось, що я почула від своєї «улюбленої» свекрухи під час її останнього візиту.

Ми ніколи не ладнали. Навіть, коли мій чоловік, тоді ще просто хлопець, вирішив нас познайомити, його мати вирішила, що я не годжуся її прекрасному синові. І плаття на мені вульгарне, колір волосся якийсь не природній, а манера розмови, – не як у справжньої леді.

До слова, того дня я була одягнення у скромну сукню зеленого кольору із довгими рукавами, закритим декольте, але вище коліна. Щодо мого відтінку волосся, – він рудий. Що неприродного у рудому волоссі? Майже весь час я мовчала і лише слухала мудрі лекції майбутньої свекрухи. До тепер цікаво, як вона зуміла оцінити мій стиль розмови?

Так от, коли я з Михайлом одружилися, я переїхала жити до нього. Ще у студентські роки йому батьки купили простору квартиру для майбутньої сім’ї. Навіщо ж тоді тіснитися у моїй однокімнатній оселі, яку я змогла придбати самостійно?

Час від часу мати чоловіка давала про себе знати й зовсім не очікувано, без попередження заїжджала до нас у гості. Звичайно, одразу перевіряючи чистоту у всій квартирі, чи приготовлена вечеря, чи поскладано у шафі.

Я не могла перечити їй, Михайло був проти. Казав, що він єдиний син, звичайно, матір переймається за нього. Тим більше їй нудно самій у домі, ось і шукає нагоди поспілкуватися з нами. Батька мого чоловіка давно уже немає, я навіть його не бачила. Чоловік розказував, що той одного дня відправився у відрядження і більше не повернувся.

Найголовніше, що мати живе у селі, у невеликому будиночку. Добиратися потрібно близько двох годин, тому кожного разу, коли вона приїжджала у гості, залишилася на ніч, а то і на декілька днів. Я не проти спілкування зі свекрухою, поки воно не перетворюється у вічне повчання кулінарії та охайності.

Ось під час останнього візиту, мати чоловіка заявила, що планує залишитись у нас на тиждень, до самого її дня народження. У нашій квартирі вона і прийме гостей, – родичів із міста. Квартира простора, помістяться всі. Чоловік вирішив не сперечатися, адже не хотів ображати рідну матір, а я не могла мовчати.

Після чого почула, що це зовсім не моя квартира, а я взагалі у гостях! Як тепер мені розмовляти зі свекрухою? Планую зібрати речі та повернутися до власної оселі, хоча б на цей тиждень. А вони нехай залишаються у своїй квартирі у двох!

Оцініть статтю
Після заміжжя переїхала жити до чоловіка, а тепер свекруха вважає, що я лише у гостях