Після життя із колишнім чоловіком у мене залишилася лише дитина і нічого більше

Хочу розказати вам історію, як декілька років тому залишилася ні з чим і все через кохання. Я зустріла чудового чоловіка, зовсім неочікувано, але серце швидко заполонилося почуттями.

Його звати Олег, високий брюнет міцної статури, нагадував зірку кінофільму. Я бува, думала: «ото доля подарувала мені чоловіка». Він був не схожим ні на одного мого колишнього – елегантний, ввічливий, завжди робив компліменти, я почувала себе немовби маленька принцеса поряд із ним, — всі подруги казали, що мені неймовірно пощастило. Можливо, хтось навіть тихенько заздрив. Щоправда, з часом, заздрити почала я.

Колись, ще на 18-річчя мої батьки подарували мені квартиру. Простору та велику у центрі міста, тож ми стали жити у мене. Зустрілися лише близько місяця, коли Василь запропонував вийти за нього заміж, а я одразу погодилася. Це ж таке щастя! Ми розписалися уже через три дні після пропозиції, всі витратити на весілля коханий взяв на себе. Я була дуже щаслива і здивована таким вчинком. Чесно кажучи, мої батьки були зовсім не в захваті від такого швидкого розвитку подій, але хто ж їх слухав, – це було неймовірне кохання, яке затуманило мій розум.

Після всіх церемонії, Василь сказав, щоб я записала його в квартирі, а то не гоже, щоб чоловік в домі був немов гість. Ну я зробила усе, як він і попросив, що лише не вдієш для коханої людини. Пройшов уже рік нашого шлюбу, я уже дуже хотіла дитини, проте чоловік все відмовляв, казав, що надто рано. «А чому рано, на що очікувати?» – спливало у моїй голові. Тож я зробила усе сама, проколола наші контрацептиви і завагітніла. Повідомивши про це Василя, радості, звичайно, не побачила, добре, що від дитини він так і не відмовився. Принаймні я так думала.

На 6 місяці вагітності, чоловік все частіше став говорити про проблеми й борг на роботі. Щоб допомогти йому, я пішла і взяла кредит у банку на своє ім’я. Він сказав, що цього мало, потрібно заробити ще і поїхав на заробітки закордон, у той час, як він мені так був потрібний! Після цього я не бачила свого чоловіка. У Польщі він знайшов іншу жінку, подав на розлучення. Половина квартири відійшла йому. Щоб погасити кредит, прийшлося продати свою частину.

Ось так, тепер у мене є лише дитина від чоловіка, який мене обдурив.

Оцініть статтю
Після життя із колишнім чоловіком у мене залишилася лише дитина і нічого більше